Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк про Держпрограму розвитку України-2010: «Це 200 сторінок цікавого, але безпорадного тексту»
Лідер Політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк критикує Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік, внесену Урядом і прийняту в першому читанні Верховною Радою.

В ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Україна» Арсеній Яценюк підкреслив: «В цьому документі 200 сторінок. Це 200 сторінок цікавого, але безпорадного тексту. Я не переконаний, що вони до кінця року навіть прочитають те, що написали. І, на превеликий жаль, цей документ повністю повторює всі 360 існуючих в Україні державних цільових програм».

Лідер «Фронту Змін» зазначив, що даною програмою Уряд не поставив чітких цілей і конкретних реформ. «Я чув від прем’єра і віце-прем’єра про те, що вони хочуть реформ. Але чому всі реформи звелись до підвищення тарифів для населення і до підвищення податків. Це не реформа».

Арсеній Яценюк підкреслив, що найважливіше завдання сьогодні для країни – подолання безробіття. «В Україні близько 2 мільйонів безробітних. Якщо людина немає роботи що це означає? Вона немає, що заплатити за житло, за навчання, за що вилікуватися, і вона тікає з країни. З 2000 року з України виїхало 2,5 мільйони українців. Кожен рік нас все менше і менше. За минулий рік нас стало менше на 259 тисяч. Тому базове завдання для Уряду – це не писати різного роду твори, а вирішувати проблеми безробіття».

При цьому, зазначив він, проблему безробіття можна вирішувати спільно з розбудовою інфраструктури в Україні. «В Україні немає доріг. Їх треба будувати. Що означає будівництво доріг? Це залучення, у першу чергу, грошей, в другу – людей. Це вирішення проблеми зайнятості і модернізації держава», - зазначив він.

Ще одним шляхом вирішення питання безробіття має стати створення умов для розвитку в країні малого і середнього підприємництва: «Цілі оповідання пишуть про те, як йому треба допомагати. Треба почати з того, що не треба йому шкодити. Треба забезпечити в цьому році кредитування малого і середнього бізнесу. Поставте це як ціль і скажіть: «Ми видамо на малий і середній бізнес стільки то мільярдів коштів, ми компенсуємо процентну ставку для тих людей, які отримують кредит - хто для маленького кіоску, магазина. Нехай він зможе отримати кредит на 10 років з низькими процентами».

За словами Арсенія Яценюка, Уряду треба розробити програму забезпечення українців житлом. «Що треба зробити? З одного боку, це будівництво дешевого і доступного житла, що також дасть можливість забезпечити населення роботою. Не треба вигадувати велосипед. Це вже зробили в США і Росії. Дайте 30-річний кредит, дайте можливість компенсувати, низьку ставку, дайте роботу людині».

«Це три базових пункти, які абсолютно для мене були б зрозумілі. Це можна зробити протягом поточного року», - зазначив політик.

Одним з найголовніших пунктів програми має стати боротьба з корупцією. «Якщо сьогодні в Україні не буде подолана корупція, всі наші плани, всі мільярди грошей, які будуть залучені від американців, європейців і росіян, розтягнуть по кишенях. Не поставивши базове завдання - реальна війна з корупцією, в Україні нічого не відбудеться. Простими закликами і гаслами нічого не вийде.

Основне джерело корупції – виборча система, парламент і та система підбору у владу. Якщо ми будемо міняти обличчя, але не будемо міняти систему і цінності, нічого не вийде. Тому для нас основний виклик - це змінити систему і може, дасть Бог, в нашій політиці з’явиться політична воля і ознаки політичної чесності. От тоді країна дійсно запрацює і тоді не треба програм. Тоді треба дії. І я закликаю саме до дій» - заявив Арсеній Яценюк. Комментариев: 0  ::  Дата: 17 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1272  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода