Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+78% українців перебувають за межею бідності, - ООН
За статистикою ООН, за межею бідності в Україні перебувають 78% людей. Україна посідає 83-тє місце за рівнем розвитку суспільства, опустившись за останній рік на 7 сходинок рейтингу. Про це заявила уповноважена з прав людини Ніна Карпачова.

Таке падіння викликане тим, що реальні доходи українців упали на 10%, і зросла кількість малозабезпечених, пояснює омбудсмен України Ніна Карпачова, - передає Радіо «Свобода».

«ООН зазначає, що абсолютну бідність в Україні начебто подолано. Але відносна бідність в Україні, за їхніми критеріями, становить 78%. Тобто в такої частини українців споживчий кошик менший за визнану у світі межу бідності - 17 доларів на день", - зазначила вона.

"Це серйозне питання для нашої держави. Потрібно чітко поставити діагноз і чітко подолати цю хворобу. Адже саме через бідність унеможливлює реалізацію більшості прав людини", - додає омбудсмен України.

Загалом експерти відзначають, що за рівнем добробуту Україна посідає одне з останніх місць у Європі, випереджаючи лише Молдову.
Експерт Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба зазначає, що бідність шкодить не лише окремій людині, а й несе загрозу для українського суспільства загалом.

"Що більша кількість людей незаможних - то менш стабільне суспільство, і є ризик утворення тоталітарного режиму", - зауважив він, додаючи, що в умовах бідності виникає більше великих підприємців, які, користуючись ситуацією, стають олігархами.

На думку Лациби, соціальні виплати, обіцяні урядом, не розв'яжуть проблеми. Він вважає за потрібне зменшити в Україні податковий тиск, спростити дозвільну систему та створити конкурентоздатні умови для ведення бізнесу. Однак у проекті податкового кодексу новий уряд цих змін не передбачив, говорить експерт.

А економіст Олександр Пасхавер відзначає, що "якщо порівняти наш рівень життя сьогодні з 1993 роком, він зріс неймовірно, водночас порівняно з 2008 роком він зменшився. Але була криза, і це природно".

"Отже, за 2-3 роки Україна повернеться до докризового рівня добробуту. А чому ми йдемо повільніше за решту Європи? Бо ми погано керуємося, ми мало дієздатна держава, ми корупційна держава", - вважає експерт.

http://www.zaxid.net Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1020  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама