Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Януковичу погрожують Майданом
9 березня Провід Львівської крайової організації Народного Руху України оприлюднив заяву з приводу замаху на Конституцію України.

«Енергія, поспіх і правовий нігілізм, з якими Віктор Янукович, Партія регіонів та їхні постійні і ситуативні соратники взялися руйнувати Конституцію України, реально загрожують суверенності, незалежності й демократичності Української держави.

Прикриваючись політичною, економічною та соціальною доцільностями, як фіговим листком, команда новообраного Президента насправді прагне узурпувати владу в Україні, вибудувати її на кшталт одного із сусідніх авторитарних або тоталітарних режимів.

Ми впевнені, що цим манівцем український народ не піде. Вся Україна стане Майданом, якщо будь-яка влада протиставить себе народу», – наголошується в заяві.

Про це ZAXID.NET повідомив керівник прес-служби ЛКО НРУ Віктор Біщук.

Подаємо заяву повнотекстово:

«Львівська крайова організація Народного Руху України висловлює рішучий громадянський протест з приводу колективного замаху на Конституцію України, спричиненого боротьбою за владу на всіх рівнях різних політичних сил після інавгурації нового Президента України Віктора Януковича.

Низка антизаконних рішень Верховної Ради і офіційних заяв Президента мають усі ознаки початку конституційного перевороту, що автоматично ставить його ініціаторів і провідників в опозицію до всього українського народу.

1. Спочатку депутати Верховної Ради скасували передбачені Конституцією строкові вибори до місцевих рад, що повинні були відбутися 30 травня 2010 року, не визначивши іншої дати, що відповідала б Конституції.

2. Згодом під особистим тиском Президента, який не мав права втручатися у процес формування парламентської коаліції, Верховна Рада вирішила змінити конституційну процедуру створення коаліції депутатської більшості, дозволяючи формувати її з окремих депутатів замість фракцій.

3. Під час офіційного візиту до Росії Президент Віктор Янукович публічно знехтував Конституцією України одразу з трьох питань: пообіцяв Кремлю зробити російську мову другою державною; натякнув, що російський флот може залишитися в Криму і після 2017 року, коли закінчиться 20-річний договір оренди; запевнив Росію, що Україна завжди буде позаблоковою державою і ніколи не вступить у НАТО.

За такої гострої політичної ситуації громадськість мусить нагадати і Президенту, і Верховній Раді, що згідно зі статтею 5 Основного Закону України носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ, який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Тому тільки народові належить право визначати і змінювати конституційний лад в Україні (в т.ч. Основний Закон) на всеукраїнському референдумі, і це право не може бути узурповане державою, будь-якими її органами або посадовими особами, в тому числі і найвищою – Президентом.

Енергія, поспіх і правовий нігілізм, з якими Віктор Янукович, Партія регіонів та їхні постійні і ситуативні соратники взялися руйнувати Конституцію України, реально загрожують суверенності, незалежності й демократичності Української держави.

Прикриваючись політичною, економічною та соціальною доцільностями, як фіговим листком, команда новообраного Президента насправді прагне узурпувати владу в Україні, вибудувати її на кшталт одного із сусідніх авторитарних або тоталітарних режимів.

Ми впевнені, що цим манівцем український народ не піде. Вся Україна стане Майданом, якщо будь-яка влада протиставить себе народу.

Ми вимагаємо від Президента і Верховної Ради повернутися в конституційне русло і діяти тільки в рамках тих законних повноважень, які надав їм виборець.

Вирішальне слово, кінцеві рішення з усіх конституційних положень завжди повинні бути за українським народом.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 марта 2010   ::  Посмотрели: 951  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода