Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко підписав закон Януковича
Президент України Віктор Ющенко підписав Закон України № 1849-VI «Про внесення змін до Закону України «Про вибори Президента України» щодо організації роботи виборчих комісій.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Президента України Віктора Ющенка.

ЗАКОН УКРАЇНИ № 1849-VІ

Про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" щодо організації роботи виборчих комісій

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про вибори Президента України" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 20 – 21, ст. 291; 2009 р., № 50, ст.754) такі зміни:

1) у статті 28:

а) частину четверту виключити;

б) частину вісімнадцяту доповнити абзацом другим такого змісту:

"У разі бездіяльності виборчої комісії комісія вищого рівня має право прийняти рішення по суті питання, віднесеного до компетенції комісії нижчого рівня. У день голосування такі питання розглядаються комісією вищого рівня невідкладно";

2) у пункті 8 частини четвертої статті 30 слова "комісії вищого рівня" замінити словами "комісії вищого рівня, неявкою на засідання виборчої комісії у день голосування";

3) у статті 85:

а) у частині десятій слова "у кількості, що відповідає кількості поданих кандидатур. Кандидат, який не використав можливість подати встановлену кількість кандидатур до складу відповідної виборчої комісії, може подати такі кандидатури не пізніш як за два дні до дня повторного голосування" замінити словами "в порядку, передбаченому частиною дванадцятою цієї статті";

б) після частини одинадцятої доповнити новою частиною такого змісту:

"12. У разі якщо кандидат на пост Президента України не використав можливість подати встановлену кількість кандидатур до складу відповідної окружної виборчої комісії у строки, передбачені частиною шостою цієї статті, Центральна виборча комісія формує склад окружної виборчої комісії у кількості, визначеній частиною п'ятою цієї статті, за поданням голови відповідної обласної ради.

У разі якщо кандидат на пост Президента України не використав можливість подати встановлену кількість кандидатур до складу відповідної дільничної виборчої комісії у строки, передбачені частиною дев'ятою цієї статті, окружна виборча комісія формує склад дільничної виборчої комісії у кількості, визначеній частиною восьмою цієї статті, за поданням міського голови, голови районної, районної у місті ради".

У зв'язку з цим частини дванадцяту – вісімнадцяту вважати відповідно частинами тринадцятою – дев'ятнадцятою;

в) у частині тринадцятій слова "представника від того ж кандидата" замінити словами "члена комісії, який призначається комісією вищого рівня за поданням голови відповідної ради або міського голови".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор Ющенко

3 лютого 2010 року Комментариев: 0  ::  Дата: 4 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1090  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют