Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Заява про вимогу спростування інформації виданням «Ділова столиця»
Керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Олександр Данилюк вимагає від газети «Ділова Столиця» спростувати неправдиву інформацію, поширену від його імені.

О.Данилюк наголошує, що коментар, який він надав кореспондентові «Ділової столиці» і який розміщено у номері 05(455) від 1 лютого 2010 року щодо кредитно-гарантійної підтримки малому та середньому бізнесу, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010, поданий у викривленому неправдивому вигляді.

Керівник Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності, окреслюючи свою позицію стверджує, що діючий Уряд вперше за роки незалежності запровадив ефективний механізм співпраці з бізнесом, залучив підприємців до участі в розробці регуляторних актів та своєчасно реагував на ті виклики, які спричинила світова економічна кризи.

Він зазначає, що у своєму коментарі виданню «Ділова столиця» наголошував на безпрецедентній кількості норм, затверджених Урядом, що були скеровані, зокрема, на дерегулювання підприємницької діяльності. Що ж стосується програми кредитно-гарантійної підтримки малого та середнього бізнесу, то, на думку О.Данилюка, саме така програма необхідна сьогодні, за умов наявності значної кількості підприємців, котрі неспроможні виконувати свої кредитні зобов'язання. Стосовно скепсису щодо можливості реалізації цієї програми, який сьогодні виказується окремими представниками підприємницького середовища, - це, за словами О.Данилюка, є наслідком усталеної й тривалої практики ошукування підприємців з боку держави, що здійснювалась упродовж попередніх років і винятків фактично не мала. Внаслідок провадження подібної політики, більшість представників бізнесу вже не чекають від держави нічого позитивного, оскільки елементарно не звикли до ефективної співпраці з р егулюючими органами.

Всеукраїнський центр сприяння підприємницькій діяльності стверджує, і про це також йшлося в коментарі, наданому кореспондентові «Ділової столиці», що у питаннях регуляторної політики діючий Кабінет Міністрів України був єдиним державним органом, у якого вистачало політичної волі для перегляду як власних регуляторних актів, так і регуляторних актів Верховної Ради України. Чого не можна сказати про інші впливові державні інстанції, зокрема, про Національний банк України, що, станом на сьогодні, є лідером підприємницького антирейтингу.

Прес-служба Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності Комментариев: 1  ::  Дата: 3 февраля 2010   ::  Посмотрели: 2339  
Комментарий написал(a) Mykola. Опубликованно: 13 апреля 2010 17:29 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Хто і для чого насправді організував кризу можна дізнатися з книжки Ніколая Старікова "Криза. Як це робиться": http://osobystist.com/?id=2e2939bf-ddd9-468c-a4ac-52acabf31b80&o=50Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода