Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Звернення Президента України
Президент України Віктор ЮЩЕНКО закликає українців при обранні глави держави зробити вибір на користь українських, демократичних та європейських цінностей.

Про це йдеться в його зверненні до українського народу у зв’язку з черговими виборами Президента.
За словами В.ЮЩЕНКА, 17 січня може стати днем, “коли країну штовхнуть у зворотному напрямку”.

Звертаючись до співгромадян, Президент наголосив, що “17 січня ви обираєте свою долю. Ви обираєте цінності. Власні цінності. Від вас залежить історичне рішення. Це треба усвідомити”.

Глава держави вважає, що на вагах, зокрема, життєво небезпечні ризики, які набувають для України критичної ваги.
Йдеться, за словами В.ЮЩЕНКА, про загрозу енергетичної залежності та втрати власності на газотранспортну систему, що призведе до втрати економічної незалежності; про боргову яму у десятки мільярдів доларів кредитної залежності; про погрози цілісності і суверенітету держави; про намір переглянути і відкласти європейський курс України; про денаціоналізацію і деукраїнізацію народу.

“Одне рішення може змінити все. Ризики – реальні і небезпечні. Але ми здатні їх подолати”, - сказав Президент, підкресливши, що доказом цього є те, що надбав український народ за останні п’ять років.

На думку В.ЮЩЕНКА, “те, що ми стали на правдиву дорогу, хоч і робимо помилки, ще більше спровокувало загрози Україні”. Водночас він запевнив, що як глава держави зробив і робить усе, щоб мінімізувати їх, а надалі - ліквідувати їх.

“Саме тому 17 січня 2010 року для нас з вами є особливим днем спільної відповідальності”, - підкреслив глава держави.

При цьому він звернув увагу, що особлива відповідальність лягає на тих співвітчизників, які будуть забезпечувати достовірне волевиявлення людей і порядок на виборах.

У зв’язку з цим Президент попросив усіх членів виборчих комісій сумлінно виконувати свої обов’язки, не йти на порушення закону і не ризикувати ані власною свободою, ані Україною.

Також В.ЮЩЕНКО закликав суддів, які відіграватимуть на виборах виняткову роль, не піддатися жодному політичному впливу. “Від ваших справедливих рішень може залежати надія на нормальне життя мільйонів людей. Будьте з рідною країною. Будьте вірними лише і виключно Закону”, - попросив він.

Звернувся глава держави і до представників правоохоронних органів, нагадавши їм, що вони присягали не партіям, не політикам, не чиновникам, а Україні і народові.

“Ваш обов’язок – захистити вибір громадян і гарантувати законність і порядок на виборах”, - наголосив В.ЮЩЕНКО.
Окремо Президент звернувся до киян, підкресливши, що Київ є столицею нашого європейського вибору і за цим вибором йтиме вся наша країна.

“У вирішальні часи столиця будь-якої країни стає центром історичних рішень. Місія столиці - це місія толерантності, взаємоповаги, мудрого ставлення до будь-яких законних виявів громадянської позиції”, - зазначив він.

“Я вірю у підтвердження цінностей демократії, нашої національної і європейської мети 17 січня 2010 року. Я вірю у перемогу української свободи, нашої надії, мрії, доброго майбутнього нашої держави”, - наголосив Президент у зверненні до українського народу. Комментариев: 0  ::  Дата: 15 января 2010   ::  Посмотрели: 968  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют