Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Центрвиборчком дозволив голосувати за місцем фактичного проживання
На дільницю можна прийти з копією трудової книжки.

Заступники голови Центрвиборчкому Андрій Магера та Жанна Усенко-Чорна (праворуч) спілкуються із журналісткою після засідання ЦВК у понеділок

Заступники голови Центрвиборчкому Андрій Магера та Жанна Усенко-Чорна (праворуч) спілкуються із журналісткою після засідання ЦВК у понеділок.

Понеділкове засідання Центрвиборчкому затримують майже на 1,5 год. Члени ЦВК радяться, як провести останній тиждень перед президентськими виборами. Домовляються, що розвозитимуть бюлетені по своїх округах.

У залі членів ЦВК чекають журналісти. Серед них уповноважений представник кандидата в президенти Петра Симоненка 43-річний Євген Герасименко. Каже сусідові, що ЦВК винесла попередження президентові Віктору Ющенку. Мовляв, той використовує телеефір на Першому національному каналі для агітації за себе.

— Дірка в законі — їдуть із робочими поїздками, а після агітують, — обурюється Герасименко. — Тимошенко також попереджали. Але в Ющенка ефір замовляли в Секретаріаті. Виступає, як кандидат, а позаду партійний логотип висить.

— А де в Конституції написано, що він може розказувати про Тимошенко-бомжиху? — питає сусід. — Було б на чому акцент ставити. Сам котрий раз показує в декларації тільки ”запорожець”. Здихався б вже його! А то шуткує! Мабуть, Ющенко вважає себе Задорновим.

11 членів ЦВК заходять до зали. Чотирьох немає — уже поїхали розвозити бюлетені по областях.


Грузія хоче відправити в Україну 2042 спостерігача

— Сьогодні останній день реєстрації міжнародних спостерігачів, — каже член комісії 29-річна Юлія Швець. — До нас звернулися з Європарламенту. Просять зареєструвати 20 осіб. Ще 20 спостерігачів від Королівства Данія і 169 — від ОБСЄ. Також спостерігачі від міжнародних організацій.

У понеділок зареєстрували 461 міжнародного спостерігача. Тепер їх майже 3,5 тис. Однак Грузія хоче відправити в Україну ще 2042 спостерігача, зауважує Швець. Документи надіслали 8 січня. Член комісії Тамара Астахова просить Шаповала оголосити перерву, щоб їх вивчити. Той погоджується і члени комісії розходяться до 16.30.

На брифінг залишається заступник голови ЦВК 36-річна Жанна Усенко-Чорна:

— На цих виборах люди можуть голосувати не за місцем прописки. Члени дільничних комісій будуть самі вирішувати дозволяти це чи ні. Виборцям потрібно принести відповідні документи. Проте ЦВК не визначила чітких вимог. Різні комісії будуть по-різному приймати рішення. Це створює загрозу. Одна людина може зареєструватися на кількох дільницях і проголосувати кілька разів.

Для того, щоб проголосувати за місцем фактичного проживання треба написати заяву на дільниці та показати документи, які підтверджують проживання за цією адресою. Це може бути договір найму житла, шлюбний контракт, довідка з місця роботи чи з навчального закладу або копія трудової книжки. Також виборець повинен мати документ, що засвідчує особу.БЮТ скликає позачергове засідання Ради

Центральна виборча комісія дозволила голосувати вдома особам, які не здатні прийти на виборчу дільницю, але не можуть підтвердити це медичною довідкою. Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко оскаржила це рішення. Мовляв, воно відкриває шлях фальсифікаціям. Однак Київський апеляційний суд відмовив у позові. Тому на 13 січня БЮТ скликає позачергове засідання Ради, аби внести зміни до закону ”Про вибори президента”.

— Якщо виборець має необхідність проголосувати вдома, то він має дати відповідні документи, що свідчили б, що людина дійсно хворіє і не здатна пересуватися, — підтримує Тимошенко заступник голови ЦВК Андрій Магера, 35 років. — А так усе сприйматиметься на віру, а так можливість контролю зводиться до мінімуму.

Рішення про голосування без довідок запропонував член ЦВК Олександр Шелестов. Він уважає, що дільнична виборча комісія повинна сама перевіряти, чи може виборець самостійно пересуватися.

ЦВК також дозволив комісіям у день голосування включати у списки виборця, якщо він не зареєстрований за місцем розташування виборчої дільниці.

Ольга СМАЛЮХІВСЬКА Комментариев: 0  ::  Дата: 12 января 2010   ::  Посмотрели: 1522  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода