Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У ЦВК знову скаржаться: Казначейство не дає гроші на вибори
Станом на 12.00 30 грудня Державне казначейство України та його регіональні підрозділи із 191 млн. 791 тис. 059 грн., необхідних для фінансування у 2009 році підготовки виборів Президента України, провели платежі лише на суму 58 млн. 192 тис. 893 грн. Таким чином, вибори профінансовано тільки на 30,34%.

Про це йдеться у заяві члена Центральної виборчої комісії Михайла ОХЕНДОВСЬКОГО щодо ситуації з фінансування підготовки до виборів глави держави.

Не профінансованими залишаються видатки ЦВК на загальну суму 39 млн. 363 тис. 185 грн., зокрема щодо передплати поліграфічному комбінату "Україна" за виготовлення виборчих бюлетенів у сумі 15 млн. 990 тис. грн., видатки на виготовлення іншої документації, необхідної кількості виборчих скриньок замість непридатних для використання, оплати послуг засобів масової інформації тощо.

За наявною в ЦВК інформацією, із 225 окружних виборчих комісій у повному обсязі профінансовано зареєстровані зобов’язання лише 17. Це окружні виборчі комісії територіальних виборчих округів № 16 (Вінницька область), 30 та 31 (Дніпропетровська), 44 (Донецька), 79 (Запорізька), 89 (Івано-Франківська), 91 (Київська), 109 (Луганська), 126 (Львівська), 137 та 143 (Одеська), 180 (Харківська), 184 та 189 (Херсонська), 193 (Хмельницька), 200 та 201 (Черкаська область). В багатьох окружних виборчих комісіях залишаються не профінансованими видатки на оплату праці членів комісій, які належать до захищених статей державного бюджету.

Керівництво окружних виборчих комісій повідомляє ЦВК про те, що співробітники регіональних підрозділів Держказначейства посилаються на вказівку власного керівництва не проводити платежі виборчих комісій "до особливого розпорядження".

“Таким чином, ми змушені в черговий раз відзначити саботаж виконання Законів України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", "Про вибори Президента України", обов’язкових для виконання рішень Центральної виборчої комісії з боку посадових осіб Державного казначейства України. Необхідні кошти мали надійти на рахунок ЦВК ще 22 жовтня 2009 року”, - заявив М.ОХЕНДОВСЬКИЙ.

При цьому він зазначив, що видатки, необхідні для підготовки у 2009 році проведення виборів Президента України, можуть бути профінансовані тільки до 12 години 31 грудня. Отже, відлік йде вже навіть не на дні, а на години, додав член ЦВК.

М.ОХЕНДОВСЬКИЙ вважає, що посадові особи Держказначейства повинні невідкладно вжити вичерпних заходів для фінансування підготовки виборів у повному обсязі, або назвати ту особу, до "особливого розпорядження" якої фінансування заблоковано. “У разі, якщо відсутність фінансування пояснюється банальною відсутністю коштів на рахунках самого Держказначейства, а не чиїмось злим умислом, необхідно про це заявити чесно”, - додав він.

ЦВК продовжує сподіватися на швидку та ефективну реакцію на цю ситуацію з боку Генеральної прокуратури України та притягнення винних у зриві фінансування виборів посадових осіб до відповідальності, сказано у заяві.

Як повідомляв УНІАН, 23 грудня Центральна виборча комісія зобов’язала Міністерство фінансів України та Державне казначейство до 24 грудня перерахувати на рахунок ЦВК кошти на підготовку і проведення президентських виборів на 2009 рік.

Як повідомив того дня М.ОХЕНДОВСЬКИЙ, на підготовку та проведення президентських виборів на 2009 рік потрібно 195 млн. 184 тис. 370 грн., але станом на 23 грудня на рахунку ЦВК є лише 1 млн. 90 тис. 500 грн., що становить лише 0,6% від необхідної суми.

25 грудня він заявив, що на рахунки ЦВК надійшли 191 млн. 791 тис. грн. на підготовку і проведення виборів Президента України.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 декабря 2009   ::  Посмотрели: 2451  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют