Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У виборчій кампанії використовують технології, які діють на підсвідомість
Каже Маріанна Колодій, соціолог, директор обласного центру ґендерної освіти при УжНУ

«Цьогорічна виборча кампанія позначена масштабним використанням технологій, спрямованих на підсвідомість, а не на свідомий вибір громадянами. Як наслідок, люди не можуть вимагати певного результату від обранця, оскільки обираючи не ставили перед ним конкретних завдань», – заявила на спільній прес-конференції експертів-соціологів в Ужгороді Маріанна Колодій, соціолог, директор Закарпатського обласного центру ґендерної освіти при УжНУ.

Одна з найбільших небезпек цих виборів, за словами Маріанни Колодій, що штаби політичних партій готують не політичних лідерів, а політичних акторів, які не мають за собою жодного ідеологічного підґрунтя.«Кандидати, з яких будемо обирати, позиціонують себе не дуже вдало.

Головною фішкою цих виборів є питання голосувати за чоловіка чи жінку, за сильну руку чи демократію тощо», – переконаний кандидат філософських наук Олександр Пєлін. Виборці сприймають голосування через призму власних потреб, каже експерт. Про це свідчить зокрема і питання мешканки Закарпаття, яка поцікавилася думкою науковця,-- «за кого слід голосувати, щоб мій чоловік мав змогу продовжувати працювати у Москві». «Жоден із кандидатів гарантувати цього не може, — каже Олександр Пєлін. — Тому треба адекватно сприймати вибори президента».

Якщо говорити про симпатії закарпатців у цьогорічній виборчій кампанії, то за словами Маріанни Колодій, вибір краян не обов’язково буде зумовлений географічним розташуванням (тобто підтримкою прозахідного кандидата). «Закарпаття належить до біментальної зони, які і Дніпропетровщина та Буковина. Якщо Схід та Захід України голосує відповідно до своїх уподобань, то наша область такого підходу не притримується». Комментариев: 0  ::  Дата: 26 декабря 2009   ::  Посмотрели: 813  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама