Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Асадчев: За свою «діяльність» уряд має піти у відставку
«Уряд не може переробити проект бюджету на 2010 рік, тому що не знає, як це робити», - заявив губернатор Полтавської області Валерій Асадчев.


«В уряді немає міністра фінансів, - того, хто б розробляв економічну стратегію. Вони не знають, яка у наступному році буде кредиторська заборгованість, які будуть макроекономічні показники», - наголосив губернатор.

Водночас він підкреслив, що з тими показниками, з якими країна завершує 2009 рік, уряд давно вже мав піти у відставку. «Сьогодні жоден показник макроекономіки не дотриманий. Бюджет повністю провалений. Казначейство не фінансує не тільки державні програми, але й забирає гроші із місцевих бюджетів. За такі результати у будь-якій країні уряд просто йде у відставку», - відзначив Асадчев.

Губернатор повідомив, що уряд вже затримує соціальні виплати. Так, за словами Асадчева, фінансування виплат на дітей, допомоги багатодітним сім’ям, інших, затримується на декілька місяців. «У нас висить десь 30 мільйонів лімітів, які не профінансовані», - додав голова ОДА.

Окремо він розкритикував ініціативи уряду щодо реформування Бюджетного кодексу. «Зараз представники місцевої влади не розуміють, що робити з ідеєю «фікс» уряду щодо формування 12 тисяч місцевих бюджетів, - каже губернатор. – Це вносить повний хаос у бюджетну систему. Уряд жодної копійки місцевим бюджетам не додав – просто забрав гроші у одних та дав іншим. І таким чином він їх просто розпорошив».

Так, Асадчев навів приклад Полтавщини, - відповідно до проекту бюджету від уряду, місто Гадяч має отримати 2 мільйона гривень на фінансування охорони здоров’я, при цьому не маючи на балансі жодної лікарні. В той час, як районний бюджет, до якого відносяться знаходяться районні лікарні, амбулаторії, на цю ж галузь не отримав жодної копійки. «Така плутанина по всіх областях», - зазначив губернатор.
 Комментариев: 2  ::  Дата: 21 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1040  
Комментарий написал(a) fsd. Опубликованно: 25 апреля 2012 09:34 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
china wholesale free shipping <br />This article is great and I like it very much.Thank your for your sharing.

Комментарий написал(a) sunny. Опубликованно: 29 мая 2012 06:54 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
The site content is OK, very good, very interesting. By the way electronic products class article? I would like to take a second look! Dapeng A9230Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода