Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Підготовку і проведення виборів Президента профінансовано менш як на 0,6%
Підготовка та проведення виборів Президента України профінансовані менш ніж на 0,6%.

Про це йдеться у постанові Центральної виборчої комісії, прийнятій сьогодні на засіданні одностайно.

Зокрема, доповідач з цього питання, член ЦВК Михайло ОХЕНДОВСЬКИЙ зауважив, що кошти на підготовку і проведення президентських виборів на 2009 рік, згідно із законом, мають бути перераховані на третій день після початку виборчої кампанії, тобто вони мали бути перераховані до 22 жовтня 2009 року. Станом на 18 грудня підготовка і проведення виборів профінансовані Державним казначейством лише на видатки Центральної виборчої комісії у сумі 1 млн. 90 тис. 500 грн., що становить 0,6%.

При цьому М.ОХЕНДОВСЬКИЙ зауважив, що ЦВК затвердила єдиний кошторис видатків окружних виборчих комісій у сумі 144 млн. 806 тис. 435 грн.

У той же час, він підкреслив, що ситуація ускладнюється тим, що 31 грудня завершується бюджетний рік, і всі бюджетні витрати та призначення втратять чинність.

У своїй постанові ЦВК просить Кабінет міністрів України звернути увагу на недопустимість зволікання з фінансуванням підготовки та проведення президентських виборів з боку Міністерства фінансів та Державного казначейства. Свою постанову ЦВК надішле Президенту України, Кабінету міністрів, Верховній Раді, Державному казначейству, Міністерству фінансів для відповідного реагування.

«Це призведе до неможливості вчасно здійснити розрахунки за виконані роботи та надати послуги, пов’язані з підготовкою виборів як Центральною виборчою комісією, так і окружними виборчими комісіями у 2009 році, що, у свою чергу, негативно позначиться на підготовці проведення виборів Президента України», - сказав М.ОХЕНДОВСЬКИЙ.

У свою чергу, голова ЦВК Володимир ШАПОВАЛ зазначив, що вчора він надіслав листа до прем`єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО, який майже повністю збігається з текстом постанови, прийнятої сьогодні ЦВК.

Крім того, М.ОХЕНДОВСЬКИЙ повідомив, що всього на 2009 рік на проведення президентських виборів з державного бюджету повинно бути виділено 712 млн. 157 тис. 100 грн.

На потреби Центральної виборчої комісії – 50 млн. 377 тис. 900 грн., на потреби окружних виборчих комісій – 35 млн. 277 тис. 840 грн., на потреби дільничних виборчих комісій – 109 млн. 528 тис. 630 грн.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1067  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн