Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+БЮТ посилює виборчу боротьбу
Фракція Блоку Ю.Тимошенко напередодні проведення президентських виборів та з початком роботи ВР у пленарному режимі змінює тактику ведення виборчої боротьби у стінах парламенту.

Зокрема, із джерел у парламенті відомо, що на виконання вказівки лідера БЮТ народний депутат А.Портнов лобіюватиме внесения до порядку денного парламенту змін до виборчого законодавства, ініціюватиме відновлення бюджетного процесу (внесения змін до Бюджетного кодексу щодо опрацювання бюджетів місцевих рад).

Повідомляється, що члени БЮТ через Тимчасові слідчі комісії ВР України намагатимуться дискредитувати В.Януковича та Главу держави.

У цьому зв'язку, керівнику департаменту безпеки БЮТ А.Кожем'якіну доручено організувати групу депутатів для блокування спроб ПР внесення постанов про відставку Ю.Луценка та Л.Денисової.

Крім того, зазначається, що народні депутати фракції БЮТ, які задіяні в агітаційних заходах на місцях не будуть присутніми на парламентських засіданнях а свої реєстраційні картки залишили у А.Кожем'якіна.

Що стосується керівництва БЮТ, то відомо, що лідер БЮТ Ю.Тимошенко прагнутиме закріпити за собою підтримку лідерів Європи та світу, як реального переможця виборчої кампанії в Україні. В цьому контексті, її штаб реалізуватиме відповідні заходи, які в кінцевому результаті мають забезпечити Прем'єру підтримку Заходу (відповідальний Г.Немиря).

Джерелами також зазначається, що на виконання особистої вказівки лідера БЮТ обласні виборчі штаби блоку переходить до жорсткої методики, яка передбачає максимальну дискредитацию конкурентів для підняття рейтингу прем'єр-міністра та скорочення розриву між В.Януковичем.
 Комментариев: 1  ::  Дата: 16 декабря 2009   ::  Посмотрели: 945  
Комментарий написал(a) sunny. Опубликованно: 29 мая 2012 06:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
The site content is OK, very good, very interesting. By the way electronic products class article? I would like to take a second look! ICOO iCou 8Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама