Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сергей Тигипко берет под свой контроль составление списков во все рады
Интересный документ попал в руки одному из бывших руководителей Трудовой партии Украины. Наверное ошиблись девочки, когда отправляли сие чтиво по регионам.

Содержание документа весьма интересное и открывает глаза на действительное положение вещей в политической фирме руководимой Сережей Тигипко.

Напоминаем совсем недавно Трудовая партия Украины стала называться «Сильная Украина»

Итак текст документа:
політична партія «СИЛЬНА УКРАЇНА»

________________________________________Керівникам партійних організацій


1. Довожу до відома розпорядження Голови політичної партії «Сильна Україна» від 14 грудня 2009р., в якому зазначається:«Для забезпечення реалізації рішень, прийнятих на Х з’їзді Партії 28 листопада 2009 року, та недопущення фактів зловживання повноваженнями керівниками партійних організацій всіх рівнів та членами Партії надаю розпорядження:Заборонити керівникам партійних організацій всіх рівнів та іншими членами Партії вести будь-які переговори щодо майбутнього формування списків кандидатів в депутати у місцеві ради та Верховну раду України вирішувати будь-які фінансові питання діяльності Партії. Доручити Сироті Д.М. довести дане Розпорядження до відома всіх осіб.

Голова політичної партії С. Л. Тігіпко»2. Керівникам партійних організацій довести дане розпорядження Голови Партії до відома всіх членів партії.

Перший заступник Голови партії Д. М. Сирота


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 декабря 2009   ::  Посмотрели: 927  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,