Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«ФРОНТ ЗМІН» ЗМІНЮЄ КАНАЛИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ
Громадська організація «ФРОНТ ЗМІН» у зв’язку з настанням холодів згортає мережу пунктів розповсюдження інформації. Віднині активісти та волонтери розповсюджуватимуть інформаційні бюлетені «ФРОНТУ ЗМІН» у трудових колективах, за місцями проживання, «з рук у руки».

Намети характерного захисного кольору, які стояли на вулицях українських міст і містечок з липня 2009 року, для багатьох були єдиним джерелом правдивої інформації про ситуацію в країні. Ці точки стали альтернативою загальнонаціональним ЗМІ. У більшості своїй ЗМІ підконтрольні олігархам, які за вказівкою голови уряду буквально «вимкнули» лідера «ФРОНТУ ЗМІН» Арсенія Яценюка з національного ефіру.

«Бойовий листок», який роздавали громадянам у пунктах розповсюдження інформації, повідомляв українцям про справжню ситуацію в українському суспільстві та політиці. За 5 місяців десятки мільйонів українців змогли ознайомитися з позицією Громадської організації та її лідера – Арсенія Яценюка.

Незважаючи на беззаперечний успіх інформаційної кампанії, яку проводила Громадська організація за допомогою темно-зелених наметів, керівництво «ФРОНТУ ЗМІН» прийняло рішення згорнути мережу розповсюдження інформації. Головна причина – різке похолодання, яке в поєднанні зі складною епідеміологічною ситуацією становить значний ризик для волонтерів, які самовіддано обслуговували ці пункти.

Керівництво «ФРОНТУ ЗМІН» висловлює глибоку вдячність усім тим, хто протягом 5 місяців у наметах ніс людям інформацію про те, що відбувається в країні.

«Фронтовики» й надалі розповсюджуватимуть правдиву інформацію. Випуск «бойового листка» «ФРОНТУ ЗМІН» триває. Однак віднині інформування громадян вестиметься за іншою схемою – в трудових колективах, за місцями проживання, за принципом «з рук у руки» серед близьких та знайомих. Громадська організація розраховує на активне залучення в цей процес активістів та волонтерів. Кожен зможе знайти собі місце в проектах та акціях «ФРОНТУ ЗМІН».

Разом із Арсенієм Яценюком ми переможемо. Альтернативи – немає, повідомляє прес-служба «Фронту Змін».

 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1628  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама