Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати вимагають покарання за набуття румунського громадянства
Депутати Чернівецької обласної ради звернулися до Президента, Верховної Ради та Кабінету міністрів України з вимогою запровадити кримінальну відповідальність за набуття громадянами України подвійного громадянства.

Як передає кореспондент УНІАН, депутати облради звертають увагу на те, що в сусідній Румунії президентом країни підписано закон, який спрощує надання румунського громадянства громадянам, які проживали на території Румунії до 1940 року, а також їх нащадкам до третього коліна, які втратили громадянство через незалежні від них чинники.

На думку чернівецьких депутатів, цю норму не можна розглядати інакше, як «відверту претензію на розмивання українського суверенітету» над прикордонними територіями України, які політики в Бухаресті «називають несправедливо відібраними Сталіним». Депутати переконані, що такі дії румунської сторони не відповідають духу добросусідства і є відвертою, цинічною зневагою українських законів.

Депутати обласної ради вимагають від вищого керівництва країни терміново інформувати відповідний комітет Європейської комісії про нові обставини, що виникли у зв’язку з введенням у дію закону України щодо спрощеного надання румунського громадянства. Вони вимагають в Україні на законодавчому рівні визначити кримінальні наслідки у разі набуття громадянами України подвійного громадянства.

Під час обговорення цього звернення проти його прийняття висловилися окремі представники Партії регіонів та БЮТ. Представники регіоналів вважають, що буковинців, які отримали громадянство Румунії з метою працевлаштування у країнах ЄС, держава не має права за це притягати до кримінальної відповідальності, оскільки не забезпечила їм гідну роботу на батьківщині. А деякі представники БЮТ вважають, що отримання румунського громадянства мешканцями області сприятиме швидшій інтеграції України до ЄС.

Однак більшість депутатів обласної ради не погодилися з цими аргументами і підтримали вимогу запровадити кримінальну відповідальність за набуття громадянами України подвійного громадянства.

Довідка УНІАН. 28 жовтня 2009 року Румунський парламент ухвалив закон, який спрощує надання румунського громадянства, дозволяє у спрощеному режимі отримати паспорти громадян Румунії більшості мешканцям Буковини, які проживали, або батьки чи родичі яких проживали на території області до 1940 року незалежно від їхньої національності. Комментариев: 0  ::  Дата: 6 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1011  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн