Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Тимошенко все-таки здала Путіну українську газову трубу?
Стало відомо, що напередодні засідання Комітету з економічного співробітництва між Україною та Російською Федерацією яке відбулося в Ялті В.Путін провів низку стратегічних зустрічей, а яких дав вказівки щодо здійснення російськими структурами заходів необхідних РФ для посилення свого впливу на виборчу кампанію в Україні.

Зокрема, за даними регіональних ЗМІ, напередодні цього засідання 19.11.2009 р. прем'єр-міністр РФ В.Путін приймав участь у засіданні Спостережної Ради "ЗОВНІШЕКОНОМБАНКУ" РФ, на якому підняв питання необхідності надання кредитів для підприємств України, в яких частка російського капіталу перевищує 50%, а також збільшення фінансування у два рази організацій та установ РФ, що знаходяться в Україні. Кошти повинні бути спрямовані на спеціальні захищені статті представництв, відомств і компаній, посольства РФ (та всіх окремих структурних підрозділів посольства) в Україні.

Відомо, що витрати коштів повинні контролюватися Рахунковою палатою РФ. Безпосередній контроль покладено на директора Департаменту зовнішніх зв'язків М.Парузіна. На спеціальний рахунок представництва ВАТ "РЖД" в Україні вже надійшли кошти у сумі 1,5 млн. євро. Розпоряджається коштами особисто директор представництва ВАТ "РЖД" в Україні з дозволу директора департаменту зовнішніх зв'язків Рахункової палати РФ. Очікується наступний транш у розмірі 1 млн. євро до кінця листопада 2009 року.

Також, стали відомі окремі подробиці приватної розмови В.Путіна та Ю.Тимошенко під час перерви між засіданнями експертів. Зокрема зазначалось, що керівництво РФ остаточно визначилось з кандидатурою у Президенти України яку офіційно підтрримуватиме. Ця кандидатура Ю.Тимошенко.

У цьому контексті відомо, що для її підтримки створено спеціальну організаційну групу експертів зі складу спецслужб РФ, міністерств та відомств РФ (більше 50 фахівців). Прізвище керівника поки не оголошується (за попередніми даними, людина з близького оточення В.Путіна та колишній співробітник спецслужби). Відомо, що до складу групи ввійшов також директор представництва ВАТ "РЖД" в Україні в якості регіонального співробітника.

Як повідомляється, група повинна займатись підготовкою Ю.Тимошенко до виборів а прем'єр-міністр РФ зобов'язав всіх міністрів надавати необхідну допомогу голові організаційної групи, яка може знадобитися під час підготовки планів роботи та організації заходів в Україні.

В.Путін також відзначив, що діючий Президент України з його командою та радниками є стримуючим фактором на шляху нормального розвитку економіки між Україною та Російською Федерацією. Через переорієнтацію капіталів до Європи, кандидатура В.Януковича розглядатися не буде, хоча його діяльність на посаді прем'єр-міністра України буде бажаною у разі перемоги Ю.Тимошенко.

"В.Янукович продовжує залишатись у першому колі друзів Росії" - заявив В.Путін під час розмови.

Відносно газових домовленостей: у заяві для преси за результатами переговорів повинно було прозвучати те, що прозвучало по телебаченню, але надалі, під час опрацювання контрактів робочими групами з української та російської сторін, російська сторона підготувала ряд суттєвих змін у формулу розрахунків, за якою у подальшому газотранспортна система України повинна перейти поступово під контроль російської сторони.

З розмови директора ВАТ "РЖД" в Україні з посадовою особою "Газпрому" стало відомо про можливі зміни умов контрактів з остаточною метою - підпорядкувати газотранспортну систему України. Комментариев: 0  ::  Дата: 1 декабря 2009   ::  Посмотрели: 984  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода