Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко: Обирати треба систему цінностей
Виступаючи на форумі Конгресу української інтелігенції, що відбувся сьогодні у Донецьку, Віктор Ющенко відзначив, що інтелігенція має зіграти основну роль у формуванні нації. «Дуже важко проголосити державу, ще важче утвердити націю, оскільки треба відновити те, що у нас, можливо, було на генетичному рівні втрачено. Це робота інтелігенції. Це істинно та робота по розбудові національного, державного руху, яку крім інтелігенції ніхто не зробить», - наголосив Президент.

У своєму виступі Ющенко розповів, як змінилася країна за часи його президентства. Зокрема він зупинився на економічних досягненнях, покращенні соціальних стандартів, євроінтеграції, утвердженні демократичних принципів. Так, Ющенко підкреслив, що «пройшли 4,5 роки, а вибори вже на громадянську війну не подібні. З’явилась толерантність, ми усвідомили, що вибір за нами».

Коментуючи майбутні президентські вибори, Ющенко зауважив, що обирати треба систему цінностей. «Треба бути твердо переконаним у своєму світогляді, у своїй системі цінностей, своїй ідеології, і потім вже через це шукати ту людину, яка може вашу ідеологію провести як державний лідер», - наголосив Віктор Ющенко. Комментариев: 0  ::  Дата: 27 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1133  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама