Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко зробив заяву з приводу вбивства на кордоні з Росією
Україна розраховує на об’єктивне розслідування інциденту на кордоні з Росією.

Про це йдеться у заяві Президента України Віктора ЮЩЕНКО, розповсюдженій його прес-службою.

В.ЮЩЕНКО нагадує, що вночі 26 листопада 2009 року на одній із ділянок українсько-російського державного кордону, на території Російської Федерації, внаслідок застосування вогнепальної зброї російськими прикордонниками загинув громадянин України Андрій Якименко.

В.ЮЩЕНКО передав щирі співчуття родинні загиблого. При цьому він висловив особливе занепокоєння тим фактом, що випадки застосування російською стороною вогнепальної зброї на спільному кордоні останнім часом є непоодинокими.

«Україна розраховує на оперативне та об‘єктивне розслідування компетентними органами Російської Федерації всіх обставин інциденту, насамперед, доцільності застосування зброї як засобу припинення правопорушень», – сказав Президент і наголосив на резонансі, який викликали в українському суспільстві такі дії російських прикордонників.

За словами Президента, традиційно українсько-російський державний кордон сприймається громадянами обох країн як кордон дружби та миру, де тісно переплетені економічні, соціальні та культурні відносини між громадянами обох країн.

У такому контексті він висловив очікування на конструктивний підхід російської сторони до питань завершення договірно-правового оформлення державного кордону. «Потрібно відійти від політики необґрунтованих заяв стосовно демаркації спільного кордону та здійснити найближчим часом практичні кроки зі створення спільної демаркаційної комісії та започаткування демаркації», – наголосив В.ЮЩЕНКО.

Глава держави висловив упевненість, що врегулювання зазначеного питання є вкрай необхідним та актуальним і дозволить сприймати державний кордон як важливий атрибут держави й мінімізувати протиправну діяльність у прикордонні.

«Закликаю російську сторону до толерантних, послідовних і прогнозованих дій та впевнений, що ми знайдемо порозуміння щодо всіх нагальних питань, пов‘язаних із кордоном», – наголосив В.ЮЩЕНКО. Комментариев: 0  ::  Дата: 27 ноября 2009   ::  Посмотрели: 977  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,