Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «До деградації Україну привела антидержавна політика»
Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк заявляє, що у деградації країни винна антидержавна політика, яку проводили керівники України протягом останніх 18 років. Про це він сказав під час мітингу-телемосту між Черкасами та десятьма іншими містами області в понеділок, 16 листопада.

«Я почав свій шлях вже свідомий у 1991 році – саме тоді, коли замайорів жовто-синій прапор і Україна отримала шанс. І я сьогодні звинувачую всіх, хто керував українською державою 18 років, в нереалізації цього шансу. Всіх, хто довів ситуацію в країні до повної і тотальної деградації, до деградації суспільства, моралі, освіти й медицини. Фактично у нас відібрали шанс на майбутнє. Але я цей шанс поверну, я цей шанс зреалізую», - заявив Арсеній Яценюк.

Він пригадав 1991 рік: «Ті часи, коли ми всі з запалом в серці очікували, що ми нарешті отримали те, що називається «наше» - нашу державу. Але що почало відбуватися? Країна завдяки тодішньому президенту Кравчуку бездарно здає ядерний статус, здає всі гарантії безпеки, заходить у повний економічний хаос, розпродає все: зброю, армію, майно, державний резерв, землю, заводи, підприємства. Розтягується все, що будувалося десятками років вами, вашими батьками і вашими дідами. В тому числі і моїми батьками, і моїми дідами».

Це був перший етап бездарної державної політики, підкреслив Арсеній Яценюк. «Потім пішов наступний: президент Кучма почав будувати державу. Але він не справився з тим, що сьогодні керує українською державою – з олігархією. Саме тоді вона виникла, тоді з'явилися люди, які збагатилися, які привласнили державне майно і приватизували українську державу», - зазначив політик.

Завершення приватизації цієї держави, підкреслив кандидат у президенти, відбулося протягом останніх кількох років. «Ми змінили президентів, але не змінили систему. І система керує фактично і президентом, і всіма 46 мільйонами».

Арсеній Яценюк заявив, що саме на виборах 2010 року у цієї системи найважливіше завдання – щоб її не знищили: «Вона хоче законсервуватися навічно у владі. Вона хоче далі володіти вами. Я підкреслюю, володіти – тому що сьогодні державна влада в Україні приватизована, країна знаходиться у приватних руках. Прізвища цих акціонерів відомі – це Тимошенко і Янукович. Ці двоє керували українською державою протягом останніх 5 років. Вони обоє були і прем’єр-міністрами, і мали коаліційну більшість. І Тимошенко, і Янукович вносились (на посаду прем’єра) одним президентом, прізвище його – Ющенко. Це – троє тих, хто несуть всю повноту відповідальності за останні 5 років керування державою».

«Я хочу, щоб це закінчилося, - заявив Арсеній Яценюк. - Саме тому я постав проти них – проти тієї системи, яка законсервувала себе і володіє всім: грошима, заводами, ресурсами, телебаченням, всією українською землею, кожним українцем. Це – феодалізм, кожен феодал закріпив за собою територію: Янукович – Східну Україну, Тимошенко – Центральну і Західну. Це той державний устрій, який ми маємо».

Арсеній Яценюк підкреслив, що вважає своїм завданням формування української держави. «У нас більше немає часу чекати – це вибори між минулим і майбутнім. Це вибори, які дають відповідь на питання, чи відбудеться Україна як держава», - зазначив кандидат на пост Президента України.

Він заявив, що це складний процес, з яким не зможе впоратися один президент – йому потрібна підтримка і допомога всіх українців. «Я знаю, що робити, я знаю, як робити, я це робив на кожній державній посаді, куди мене відправляла українська держава. Будь-яке завдання, яке ставилося особисто переді мною українською державою, я виконував і перевиконував. В цьому є моя відповідальність, в цьому я бачив своє місце, розумів, що працюю не на себе, а на кожного, хто тут стоїть. Скільки міг – стільки зробив. Але я хочу, щоб поруч стояли мільйони українців, які об’єднані однією спільною метою: метою своєї держави, сильної країни, спільного майбутнього», - заявив Арсеній Яценюк. Комментариев: 0  ::  Дата: 17 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1161  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода