Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Лілія Гриневич: «Для теперішнього Міносвіти головне – зміна ідеології, а не реформи»
Координатор напрямку «Суспільство знань» в УРЯДІ ЗМІН Лілія Гриневич переконана, що керівництво Міністерства освіти і науки займається не реформою освіти, а зміною ідеології навчального процесу, зокрема викладання історії. Про це вона заявила в ефірі «Радіо Свобода».

Експерт зазначила, що зміна ідеології освіти, зокрема у викладанні історії, є дуже серйозним процесом, який впливає на формування цілих поколінь.

«Ідеологія, покладена в основу навчального процесу, формує націю», - підкреслила Лілія Гриневич.

Сьогодні, за її словами, коли за основні реформи видається створення спільних із Росією підручників історії, суспільство висловлює величезну стурбованість. «Адже кожна нація повинна мати власне обличчя», - відзначила вона.

«Ми бачимо, що це питання цілеспрямовано ідеологізується, щоб поляризувати суспільство і комусь сподобатися», - зазначила експерт.

При цьому Лілія Гриневич наголошує, що ми маємо право консультуватися з іншими країнами, насамперед із нашими сусідами, щоб досягти порозуміння і позбутися якихось взаємних принижень.

Але всі подібні ініціативи, серед яких і підготовка угоди з Росією про співпрацю в гуманітарній сфері, зокрема в освітній галузі, мають проходити прозоро, із залученням експертів і громадськості.

«Нам говорять про якусь угоду (з Росією – ред.), яку вже 17 травня підпишуть Янукович і Медведєв, а де її можна побачити? На сайті Міносвіти, Верховної Ради – ніде її нема», - зазначила Лілія Гриневич.

Експерт переконана, що реформування освіти треба починати з оновлення її змісту, зміни системи управління галуззю та з підготовки і статусу вчителя.

«Навчальний процес застарів і не готує дітей до тих викликів, які постають перед ними після закінчення школи», - підсумувала вона.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2010   ::  Посмотрели: 1728  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама