Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк пропонує ввести кримінальну відповідальність державних діячів за укладення незаконних міжнародно-правових угод
Лідер політичної партії «Фронт Змін», народний депутат України Арсеній Яценюк зареєстрував у парламенті проект закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності державних діячів України або уповноважених від влади осіб за укладення міжнародно-правових угод та їх застосування на території України всупереч встановленому законом порядку)». Законопроект зареєстровано у Верховній Раді 26 квітня під номером 6340.

Проектом закону передбачається ввести покарання за дії, вчинені державним діячем України або уповноваженою від влади особою з метою укладення міжнародно-правових угод від імені України та їх застосування на території України всупереч встановленому законом порядку, а також за змову про вчинення таких дій у вигляді позбавленням волі на строк від 7 до 12 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Ті самі дії, якщо вони призвели до втрати коштів у великих та особливо великих розмірах чи інших тяжких наслідків, або вчинені повторно, пропонується карати позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічним позбавленням волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

У Пояснювальній записці до проекту підкреслюється, що актуальність законопроекту підтверджується подіями, які викликали великий суспільний резонанс. Йдеться про підписання 21 квітня 2010 року Президентом України Віктором Януковичем Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України. Зазначена Угода прямо суперечить частині сьомій статті 17, статті 156 та пункту 14 Перехідних положень Конституції України, згідно з якими продовження перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України повинно відбуватись виключно після внесення змін до Конституції України, які підлягають затвердженню на всеукраїнському референдумі.

Таким чином, існує нагальна потреба встановлення відповідальності для вищих посадових осіб держави та інших посадових осіб за порушення встановленого законом порядку при укладені міжнародно-правових угод від імені України та їх застосуванні на території України, а також змову про вчинення таких дій.

Прийняття законопроекту буде сприяти забезпеченню національних інтересів України під час переговорів на міжнародній арені і укладення міжнародно-правових угод, а також є реалізацією наступного етапу у пакеті антикорупційних законопроектів Арсенія Яценюка, спрямованих на забезпечення системної та ефективної протидії корупції, зокрема політичної, що вчиняється вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави. Комментариев: 0  ::  Дата: 27 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1455  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют