Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «Моє завдання – зробити Україну такою, щоб Євросоюз сам запросив її до себе»
Кандидат на пост Президента України Арсеній Яценюк підкреслює: Київ вестиме переговори з Європейським Союзом у тому випадку, якщо він прийме рішення про початок процесу набуття членства України в ЄС. Про це він сказав у прямому ефірі Української служби Бі-Бі-Сі в п’ятницю, 13 листопада.

«У тому випадку, якщо ЄС, я підкреслюю – весь ЄС, як це передбачається новою Конституцією ЄС, прийме рішення про початок переговорів з Україною щодо членства України у Європейському Союзі, українська делегація негайно відбуде до Брюсселя для проведення таких переговорів», - підкреслив політик. Водночас він зазначив, що «членство України в ЄС – це перспектива, на яку ніхто не має відповіді». «І я ніколи не займу позицію «стояти на колінах і проситися чи то до Росії, чи то до ЄС. Моє завдання – рухати країну за стандартами, які є в Європейському Союзі», - заявив він.

«ЄС почне перемовини з Україною тоді, коли ми дійсно станемо цікавими одне одному: тоді, коли Україна стане сильною, коли в Україні врешті-решт сформуються демократичні інститути, коли пройде економічна, соціальна і політична реформа. Тобто тоді, коли ми станемо майже однакові за ступенем розвитку», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Кандидат у президенти озвучив основні напрямки своєї майбутньої політики щодо відносин з Євросоюзом: «Перше. Мова повинна йти про вільне переміщення капіталів, товарів, робіт і послуг - це зона поглибленої вільної торгівлі з ЄС. Друге завдання - вільне переміщення українців теренами Європи і зокрема ЄС. Адже сьогодні візовий режим так і не спростився, не зважаючи на те, що я підписував угоду про спрощення візового режиму з ЄС. Третє завдання – це політичний діалог, який зокрема передбачає такого роду діалог у різних спільних структурах і спільних комітетах. І четверте завдання – це спільні проекти. Нас повинні об’єднувати спільні інтереси, на яких ми можемо отримати дивіденди як з боку ЄС, так і з боку України».

«Україна за будь-яких обставин рухатиметься шляхом економічних і політичних реформ. Україна є частиною Європи. І, звичайно, вона буде тягнутися до європейських стандартів і критеріїв. Ми хочемо бути сильнішими, кращими, цікавішими. Але я не хочу проситися. Я хочу, щоб нас запросили. Оце - моє завдання як майбутнього Президента», - підкреслив Арсеній Яценюк Комментариев: 0  ::  Дата: 15 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1166  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн