Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ванникова: Рішення голови Одеської ОДА демонструє антиукраїнську політику нинішньої влади
Речник лідера «Нашої України» Віктора Ющенка Ірина Ванникова назвала черговим антиукраїнським кроком розпорядження Глави Одеської ОДА Едуарда Матвійчука щодо виходу ОДА зі співзасновництва газети «Чорноморські новини», яка є єдиною україномовною газетою регіону.

«Представники нинішньої влади немов влаштовують змагання у антиукраїнських вчинках», - наголосила Ванникова.
«Особливим є те, що чиновник навіть не вдався до пояснень причин такого рішення, не зустрівся із колективом видання, у підтримці якого відмовляє від імені державної адміністрації», - відзначила Ванникова.

Вона наголосила, що таке рішення Едуарда Матвійчука іде в руслі політики розколу і де-українізації, яку проводять чільні представники нинішньої влади.

Ванникова звернулася до колективу редакції: «Ви робили і робите надзвичайно важливу для України справу. 93-річний вік Вашого видання говорить сам за себе. Ви вистояли у найтяжчі часи. Тож не чиновникам вирішувати, чи існувати газеті».

«Як абсолютно справедливо зазначив нещодавно публіцист, правозахисник, совість української нації Євген Сверстюк: «Зараз українські державницькі настрої прийшли в норму. Тобто в народі є набагато більше сил, котрі їм можуть протистояти, ніж вони собі уявляють», - підкреслила Ванникова.

Вона звернулася до всіх державницьких сил, усіх патріотів України із закликом надати допомогу виданню «Чорноморські новини» і підтримати колектив газети в його роботі на захист і розвиток української справи.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1123  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама