Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко: Головне - національні пріоритети, а не квоти розподілу уряду
Ніколи не кажи «ніколи». Таку відповідь дав на питання журналіста «України молодої» про можливий діалог з Партією Регіонів лідер «Нашої України» Віктор Ющенко.

Він переконаний, що у політиці не треба ставити завдання: всі мають мислити так, як я: «Не треба казати, що ми протилежні. Слід говорити по-іншому: ми відмінні. А тоді сідати за стіл переговорів. І говорити про національні пріоритети. Це головне, а не квоти розподілу уряду».

«Проблема номер один: як вийти на тему єдності? Як зробити так, щоб люди з різних куточків країни називали одне одного братом і розуміли, що нас набагато більше речей об’єднує, ніж відрізняє, в тому числі успадкована проблематика мови та історії. Ми можемо мати відмінності, але в нас є базове осердя», - каже Ющенко.

За його словами, одним із факторів єднання є державна мова. «Нема моделі, коли б через призму державної мови якась нація не знаходила порозуміння і єдності. Візьміть Росію: російська мова об’єднує цю велику багатонаціональну країну. Мова — це клей, це душа. Це не доктрина, що формує неповагу до іншої мови, до іншого етносу — ні!», - відзначив головний «нашоукраїнець».

Те саме, на переконання Ющенка, стосується національної пам’яті. Він навів приклад: «Наші сусіди поляки давно перегорнули цю сторінку. У них була Армія Крайова, яку сформував уряд у екзилі, і Армія Людова, яку сформували у Москві. Воїнів АК судили в Москві, та минув час, і сьогодні солдати обох армій є героями Польщі. Вони боролися за національну незалежність, і тому заслужили на повагу».

«Ми мали схожу історію, але досі не дали відповіді. А ждемо підказок із Москви, із Брюсселя», - підкреслив Ющенко. Комментариев: 0  ::  Дата: 7 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1008  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама