Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко виступив проти «ковбасної» ідеології
Лідер «Нашої України» Віктор Ющенко інтерв’ю газеті «День» наголосив на важливості збереження національних цінностей. «Коли людей запитують, а чи не хотіли б вони віддати шматок державності в обмін на дешевий газ, 52% кажуть, що хотіли б. Мені дуже хотілося, щоб в ту аудиторію прийшов Тарас Шевченко і звернувся до малоросів з питанням: «Хто ви такі? Монголи?», - сказав Ющенко.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі «Нашої України».

Ющенко переконаний: нація, яка не відчула цінності процесу національного відтворення, відродження, любові до своєї мови, території, культури, пам’яті буде мати важку долю своєї держави. «Це та політика, проти якої я боровся 5 років», - додав лідер «Нашої України».

«В даному випадку я хотів би апелювати до звичайної людини: це ваш вибір. Саме поведінка людей формує таку владну поведінку. До того ж, давайте не будемо забувати, що народ завжди достойний власної влади. І виклики, які сьогодні приносить влада — це ті виклики, які допускає нація. Поляки б цього не зробили, оскільки вони більше цінують національні, демократичні процеси, бо вони за суттю своєю набагато більше в Європі, ніж в будь-якій іншій частині світу. А в нас тривала вічна дискусія: «Пане Президенте Ющенко, куди ви нас ведете? В Європу? Та для чого нам Європа, сала дайте!». Або: «Ви говорите про національні цінності? Та ми інстинкти хочемо задовольнити», - обурюється третій Президент України.

«Я постійно повторював, що обирати ковбасу — це апріорі програвати, якщо ж обрати національні демократичні цінності, то і ковбаса буде прекрасна, і державність. Зрештою, завдання №1 для президента — це, вибачте, не економічні реформи (хоча й це стоїть у порядку денному), а консолідація нації», - підкреслив він.

«Мені вдалося ці питання озвучити, акцентувати на них увагу. Досягнення результату, який би привів до належного рівня консолідації нації в будь-яких питаннях — це не питання п’яти років. Особливо для української нації, яка була розірвана триста років, яка жила різними ідеологіями, під різними імперіями», - вважає Ющенко.

«Думаю, з кожним днем, в лексиконі провідних політичних лідерів все менше і менше буде звучати слово «нація», «відродження», «демократія», «європейськість». Я переконаний в цьому, можете зробити тест. Згодом переконаєтесь, що слово «нація» буде сором’язливо замінено на щось інше. Про європейськість взагалі не йдеться. Демократичний процес? На жаль, двома третинами суспільства це не сприймається сьогодні як цінність», - додав лідер «Нашої України».

При цьому він відзначив – це не вина політиків, які перемогли. «Річ у тім, що ми ще серйозно плутаємося в цінностях. «Ковбасна» ідеологія виглядає найбільш простою, хоча тут закладений більш тваринний інстинкт, ніж позиція громадян», - вважає Ющенко.

http://www.zaxid.net Комментариев: 0  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1002  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют