Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Італію непокоять діти українських заробітчан
У Римі відбувся дводенний семінар із проблем українських „соціальних сиріт”, тобто дітей, чиї батьки працюють за кордоном, зокрема в Італії.

Учасники семінару, організованого Міжнародною організацією з міграції за підтримки міської влади Рима, обговорили феномен соціального сирітства у всій повноті: від психологічних труднощів матерів і дітей до підготовки соціальних психологів і створення самозайнятості в Україні шляхом надання мікрокредитів.

Усі ці аспекти включає у себе проект, що реалізується спільно Італією та Україною в Чернівецькій, Житомирській і Тернопільській областях. Нелегким у цій справі є вже перший етап, зазначила в інтерв’ю „Німецькій хвилі” Юлія Яківчек з Чернівецької регіональної служби допомоги дітям: „Довгий час проблема „соціального сирітства” замовчувалась. Дітей важко виявити, адже батьки, які часто їдуть за кордон нелегально, не хочуть афішувати свій від`їзд. Але завдяки цьому проекту, зокрема, участі італійської сторони, є зрушення”.

Так, майже закінчено створення бази даних дітей у сім`ях з проблемами. На жаль, додає Юлія Яківчек, у ній є окрема колонка зі статистикою нещасних випадків та самогубств, які є частішими серед залишених дітей порівняно з ровесниками.

„Так, нас дуже тривожить проблема соціального сирітства в Україні, - сказав Джан Луїджі Ліо, член організації з міжнародного співробітництва та гуманітарної допомоги. - В Італії, на жаль, є брак певного сектору соціальних послуг, зокрема, у сфері догляду за старими та хворими.

Доглядальниці, зокрема, з України, практично закрили собою цю нішу. І я гадаю, що наш обов’язок – опікуватись усіма наслідками цього явища”.

А результатом, якого хотілося б досягти, є те, щоб ніхто не був змушений емігрувати через проблеми з роботою, особливо, залишаючи дітей, наголосив Джан Луїджі Ліо.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1263  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама