Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У лівому блоці вже ділять посади
Лідери "Блоку лівих та лівоцентристських сил" під час закритої наради обговорили перспективи довгострокової тактики дій під час проведення президентських, можливих дострокових парламентських та місцевих виборів.

Зокрема, із джерел наближених до керівництва блоку відомо, що з урахуванням парламентського рішення про проведення в травні 2010 року виборів до місцевих рад, учасниками наради узгоджено принципи розподілу квот між учасниками об'єднання в ході цієї виборчої кампанії.

Так, зідно із інформацією поширеною у ЗМІ, відомо, що попередньо підтримана процедура формування виборчих списків в областях, яка відбуватиметься за наступним принципом: до першої п'ятірки увійдуть лідери обласних структур КПУ, СЛС, партії "Справедливість" та СДПУ(о), п'яте місце в тому, чи іншому регіональному списку визначатиметься центральним штабом Блоку.

Крім того, прийнято рішення по завершенню санітарного карантину внести корективи у виборчу кампанію кандидата на пост Президента України від блоку П.Симоненка (учасники перейдуть від методики колективної презентації блоку до індивідуальної, агітаційної роботи на місцях).

При цьому, до завершення президентських перегонів лідери Блоку повинні відкинути власні амбіції та зосередитись на популяризації кандидатської програми П.Симоненка, проте кожна політична сила - суб'єкт об'єднання під час поїздок по Україні повинна переключитись з ресурсів КПУ на власні.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1005  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама