Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «Ці вибори – політичний реквієм для старих політсил і політиків»
Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк підкреслює, що його ідеї, з якими він йшов на вибори Президента України, було сприйнято в суспільстві, а тому матимуть майбутнє. Таке переконання він висловив у інтерв’ю Українській службі BBC.

Політик зазначив, що поставив собі завдання змінити «порядок денний» в країні, пробудити свідомість людей, змусити їх думати й робити усвідомлений вибір. Цьому була присвячена зокрема і його передвиборча кампанія. Сьогодні можна зробити висновок, що його ідеї знайшли відгук у суспільстві, вважає політик.

Навіть політики старого покоління наразі активно експлуатують його ідеї в нинішній виборчій кампанії. «Ви бачите, як успішно ці тези зараз приватизували Тимошенко з Януковичем. У Яценюка є «Фронт Змін» - Віктор Федорович зараз виступає за зміни в країні. У Яценюка програма «Новий курс» - Тимошенко всім запропонувала новий шлях. Я назвав партію Партією модернізації України - і Тимошенко, і Янукович на кожному ефірі повторюють слово «модернізація». Це добре, це означає, що якісь ідеї не просто приживаються, а будуть мати майбутнє».

«Коли я кажу, що все тільки починається, то починається побудова нової політичної еліти, нової країни. І починається робота з суспільством. Це дуже складний процес, я не можу це зробити за одну виборчу кампанію. Виборча кампанія – це такий «джамп старт». А далі буде», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Журналіст зазначив, що Янукович і Тимошенко демонструють, що не хочуть втрачати інтелектуальний потенціал Арсенія Яценюка і його команди, яка складається з молодої генерації освічених, динамічних людей. Чому в такому разі лідер «Фронту Змін» не погоджується на пропозиції щодо високих посад і співпраці, спитав журналіст. «Мені зараз пропонують політичний хабар. «На» посаду і віддай голоси. Це не співпраця, це – бізнес», - відповів політик.

Він підкреслив, що наразі збирається зосередитися на побудові політичної сили, яка ґрунтуватиметься на державницькій ідеології і складатиметься з людей нової генерації. Адже, переконаний він, не можна бути, наприклад, прем'єр-міністром і керувати вищим виконавчим органом влади, не маючи своєї партії й ідеології. Тому політична партія «Фронт Змін» обов’язково візьме участь у місцевих і парламентських виборах, щоби привести до влади нових політиків.

На репліку журналіста про те, що Сергій Тігіпко не готовий визначити, як голосуватимуть його виборці, Арсеній Яценюк зазначив, що його виборці голосували за іншу країну, за іншого політика і проти Тимошенко і Януковича. «Тому будь-хто, хто скаже: «Я не знаю, як будуть голосувати мої виборці», – ні з чим ішов на вибори. Значить, у тебе не було позиції. Виявляється, що ти хотів сподобатись усім».

«Я не хотів подобатися всім. Я сказав, що ці троє людей несуть персональну відповідальність за країну за останні п’ять років. Я не підтримую жодного з них, і ті, хто підтримував мене, так само це усвідомлюють. Я нікому не заборонив голосувати, я це не можу і не буду робити. Як людина, яка фактично голосувала за новий курс країни, нову політичну еліту, яка чітко сказала: «Це - минуле України», – прийде і буде голосувати за це минуле? Це питання не до мене. Це питання до української спільноти. Вони дадуть відповідь. Якщо я кажу, що вони голосували за якісно нову країну, то це означає, що вони і далі будуть іти цим курсом якісно нової України», - сказав Арсеній Яценюк.

Лідер «Фронту Змін» підкреслив, що ці вибори були «політичним реквіємом» для старих політичних сил і старих політиків: «Їм - 50 і 60, а мені - 35. У цьому так само є відповідь на питання. У нас будуть вибори - або строкові, або дострокові. В Україні відбудуться місцеві вибори. І це буде перший крок для того, щоби вже зайти в місцеві органи влади і спробувати там, де можливо, зробити коаліцію, щось зробити в місті, районі, області. Там, де неможливо щось зробити в силу ідеологічних підходів і в силу того, що більша частина тієї чи іншої ради буде просто бізнес-орієнтована, – там ми підемо в опозицію». Комментариев: 0  ::  Дата: 5 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1592  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода