Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «Україна має відродитися як держава, яка захищає людей»
Кандидат у Президенти України Арсеній Яценюк підкреслює, що його ідеологією є побудова в Україні держави, яка думає про своїх громадян. «Моя ідеологія – це ідеологія державності. Держава буде втручатися в усі процеси задля одного: щоб українець почував себе людиною, а не істотою», - заявив він в ефірі програми «Шустер Live» у п’ятницю, 6 листопада.

Він зазначив, що в самий пік епідемії відвідав чотири західні області – Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську та Чернівецьку.

Політик переконався, що весь тягар боротьби з хворобою ліг на плечі місцевої влади та лікарів. Адже від центральної влади реальної допомоги не надійшло, були лише гучні заяви. «Все кинули на плечі місцевої влади, на плечі лікаря. І найстрашніше: все кинули на плечі хворого. Хворого, який не розуміє, що відбувається, якого повністю ввели в паніку, який витягує з гаманця останні гроші задля того, щоб купити медичні препарати і щоб збагатилося кілька фармацевтичних компаній», - сказав він.

«Мій діагноз дуже чіткий: захворювання є, але це тотальне захворювання влади – це політична епідемія. Це технологія - коли людьми починають маніпулювати. Це робиться для того, щоб легше було керувати людьми», - зазначив кандидат у Президенти. Він підкреслив, що це робиться, аби відволікти увагу людей від скандалу навколо зґвалтування дітей, в якому фігурують представники фракції БЮТ, від скандалу з убивством людей народним депутатом від цієї ж політичної сили, а також від ситуації навколо газу.

Він зазначив, що грип був, є і буде. Але якби в Україні була держава, яка думає про людей, то вона би забезпечила в тому числі й боротьбу з цією епідемією. Проте в Україні за 18 років так і не збудували такої держави: «В Україні приватизували державну владу. Разом з приватизацією економіки, фінансового сектору приватизували органи управління. Подивіться на чинний парламент: Партія регіонів і БЮТ – вони нічим не відрізняються. Це саме ті дві партії, які володіють сьогодні в Україні всім обсягом приватних державних повноважень. Вони самостійно вирішують, бути чи не бути, дати чи не дати».

«А де в цій ситуації люди? Люди слугують васалами - починають перетворюватися просто на істот. Тому що людина, яка не має заробітної платні, яка не має грошей, не має за що поїсти, легко маніпулюється», - додав він.
Арсеній Яценюк зазначив, що в Україні не виконано основне завдання: людина повинна бути Людиною. «Вона не повинна боятися своєї держави. Вона повинна на неї сподіватися. В цьому і є функція держави. Адже держава – це не президент чи прем’єр-міністр, який з кортежем їздить і гроші збирає в бюджет тільки на заробітну плату уряду. Функція держави в тому, щоб вона подумала безпосередньо про кожного свого громадянина», - підкреслив політик.

За його словами, найважливіше, що треба сьогодні зробити – побудувати в Україні державну владу, яка має основну функцію: думати про своїх людей. «Жоден народ не вижив і не виживе без своєї держави. Наша історична місія сьогодні полягає в тому, щоб негайно спроектувати українську державу. Через 10 років ми зобов’язані вирішити проблему охорони здоров'я, яка повністю розвалена, медицини, яка розвалена, освіти, яка розвалена, армії, яка демілітаризована», - підкреслив він.

«Тоді ми будемо мати не 46 мільйонів населення, а 50. Тоді ми будемо мати не дипломи, які друкуються, а освічених людей. Тоді ми будемо мати свою країну, сильну країну, яка буде думати про своїх людей. Це – результат і мій базовий висновок щодо того, що відбувається в Україні. І це наше основне завдання», - наголосив кандидат у Президенти України. Комментариев: 0  ::  Дата: 7 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1568  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют