Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк: «За 18 років в Україні створили печерний капіталізм»
Кандидат у Президенти України Арсеній Яценюк виступає за радикальну зміну системи управління в державі. Про це він заявив в ефірі програми «Шустер Live» на телеканалі «Україна» в п'ятницю, 6 листопада.

Політик підкреслив, що в Україні створено «печерний капіталізм». «У нас державна влада перетворилася на велику сім’ю. Хто виграв вибори – затягнули родичів, батьків, братів. Тому збільшилася кількість чиновників і державна влада фактично перетворилася на велику приватну фірму», - зазначив він.

Арсеній Яценюк зазначив, що в Україні панує криза цінностей і криза моралі. «Ми вибрали нових богів: у нас людина, яка не має грошей – це не людина. Все купується і продається. Без грошей ти просто не член суспільства. Таку мораль ми зробили і цю мораль ми повинні викорінити», - заявив політик.

Кандидат у Президенти України заявив про необхідність радикальної зміни системи управління в державі. «Зараз іде боротьба між персоналіями і гаслами: за все добре проти всього поганого. Іде просто зміна особистостей. Без радикальної зміни системи управління нічого не відбудеться. Без радикальної зміни політичної системи, де членами парламенту будуть не водії, помічники, секретарі, охоронці і спеціалістки широкого профілю, а реальні професійні політики, будуть відкриті списки і відповідальність перед людьми», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк виступає за побудову «реальної держави, яка здатна взяти на себе функцію забезпечення людині її потреб».

«Держава повинна повернутися - не тільки як регулятор, а як безпосередній учасник процесу. Якщо ми кажемо про медицину - хто забезпечить функцію медичного обслуговування людей? Це, звичайно, відповідальність держави. На це вона й потрібна. Тому повинна бути бюджетна медицина, яка передбачає зміну мережі медичних закладів, зміну управління системою охорони здоров’я, зміну системи фінансування. Це є потребою людини», - сказав Арсеній Яценюк.

Політик вважає, що ще однією пріоритетною функцією держави є освіта: «Хто повинен займатися освітою українців? Адже в цьому теж полягає державна функція. Це повинна взяти на себе держава».

Ще однією безпосередньою функцією держави є забезпечення діяльності правоохоронної системи, забезпечення законності і правопорядку, а також ініціатива у модернізації країни. «В модернізації держава повинна зробити перший крок. Приватний власник не зможе збудувати нові автошляхи, він не зможе збудувати нову залізницю, він не зможе взяти на себе великі енергетичні проекти. Держава повинна зробити перший крок. І вона зобов’язана стимулювати приватну ініціативу», - сказав Арсеній Яценюк.

Аби повернути державі її природні функції, на його переконання, необхідна централізація влади. «Перше, що повинен зробити новий Президент, – скорочення видатків на все державне управління і централізація державної влади, бо це пов’язані речі», - підкреслив він. Комментариев: 0  ::  Дата: 7 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1092  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют