Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко: Без народу Конституцію в країні ніхто не вдосконалить
Сьогодні нам вкрай потрібна політична реформа, зміна Конституції, реформування системи виборів і принциповіший, прискіпливіший відбір людей, які прагнуть потрапити у владу. Про це в інтерв’ю газеті «Сільські вісті» сказав Президент України Віктор Ющенко.

Він звернув увагу на те, що реформою 2004 року був змінений конституційний лад - з президентського на парламентський, але при цьому не відпрацьований механізм потрапляння людей до влади. Ющенко відзначив, що «зв’язок того, хто обирає, із тим, кого обирають, має бути взаємний і прямий». «Це те, чого бракує сьогодні нашому законодавству, тому часто при владі люди, які не є гідними, - каже Президент. - Ми вже пожинаємо плоди такої політики».

Через це, на переконання Президента, у парламенті певні сили намагалися переробити Конституцію під себе. «Дві мегафракції були за крок до домовленості, як далі неконституційно реформувати Конституцію і привести нас до того, щоб, скажімо, обирати Президента у парламенті».

«Вочевидь, це подальше приниження статусу Президента, - зауважив Ющенко. - І в цьому Венеціанська комісія побачила одну із загроз: це, по суті, закулісна домовленість про те, як високого статусу посаду процедурно зробити керованою в інтересах двох політичних сил». «Звісно, тут виникла колізія: вибори Президента в парламенті можливі, але це повинен бути вже другий Президент», - додав Ющенко.

Згадані зміни можливі, переконаний Президент, але лише в тому випадку, якщо народ на референдумі скаже «так». «Але це не приватне питання депутатів. А тим паче — двох політиків, які хочуть поділити між собою країну на чергові 10-15 років», - підкреслив Президент.

«Без народу Конституцію в країні ніхто не вдосконалить. Ніхто, - наголосив Ющенко. Сфальсифікувати зможуть відносно легко: ті ж таки дві найбільші фракції парламенту.

Але ці сили — теж вибір людей. Очевидно, з меркантильних міркувань ці мегафракції досить легко зможуть знайти спільний інтерес — не національного, а партійного рівня, який сконсолідує їх, аби внести в Конституцію нові рецидиви». Комментариев: 0  ::  Дата: 7 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1178  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,