Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Опитування АСД: Янукович переможе Тимошенко з відривом у 14%
Згідно результатів дослідження на тему "Хто стане наступним президентом України?", проведеного Агенцією соціальних досліджень АСД, у другому турі Віктор Янукович переможе Юлію Тимошенко з відривом у 14,2%.

Так у грудні 2009 року за Януковича готові були проголосувати 32,1% виборців, а в січні 2010 – 37,4%. За Тимошенко – 19,7% і 24,6% відповідно. За остаточними даними ЦВК, в першому турі лідер опозиції набрав 35,3%, глава уряду – 25%, повідомляє ТСН.

Щодо прогнозів та результатів інших кандидатів, то ситуація виглядає наступним чином: Сергій Тігіпко – 9,8% у грудні, 14,2% у січні, і 13,1% - по результатам виборів. Арсеній Яценюк – 6,5%, 6,5%, 7%. Віктор Ющенко – у грудні 4,6%, у січні 4,9%, 5,5% - по результатам голосування. Петро Симоненко – 3,9%, 3,8% і 3,6%. Володимир Литвин в грудні мав симпатії 2,8% виборців, у січні – 2,1%, і 2,5% спікер отримав за результатами голосування. Олег Тягнибок у грудні мав 2% підтримки, у січні – 1,7%. Згідно даних ЦВК, лідер ВО "Свобода" набрав 1,4% голосів. Не підтримували жодного кандидата в грудні 5,6%, у січні – 3,4%. На виборах проголосували проти всіх кандидатів 2,2%.

Так електоральна дистанція між лідерами перегонів Януковичем і Тимошенко у першому турі у грудні становила 12,4%, у січні - 12,8%. За результатами підрахунку голосів, відрив Януковича від Тимошенко склав 10,3%.

Якщо врахувати перелив голосів від тих учасників, як вже завершили виборчі змагання до фаворитів, то дистанція між лідерами перегонів залишиться майже незмінною, оскільки до першого перейде більше голосів від Тігіпка і Симоненка, до другої від Ющенка, Литвина, Тягнибока і майже порівно розподіляться голоси прихильників Яценюка.

На запитання "За кого б ви проголосували у другому турі, якщо до нього вийдуть Тимошенко і Янукович?" респонденти відповіли наступним чином: у грудні за Януковича проголосували б 47,4% виборців, у січні 47,8%. За Тимошенко – 34% і 33,6% відповідно. Не підтримали б жодного кандидата у грудні 12,9%, у січні – 12,6%. Тих, хто ще не визначився у своєму виборі у грудні було 5,6%, у січні 2010 року – 6%.

Отже, за рейтингом другого туру президентських виборів лідирує Віктор Янукович. Його перевага над Юлією Тимошенко складала у грудні 13,4 %, нині - 14,2%

Лідером антирейтингу у другому турі виборчого марафону є Тимошенко. За жодних обставин за неї не будуть голосувати 54,9 %. У Януковича цей показник становить 39,9%. На думку більше половини опитаних президентом України стане Янукович (59,9%) на противагу 37,3% Тимошенко.

Польовий етап був проведений 18 - 19 січня 2010 р. Було опитано 2600 осіб в усіх обласних центрах України і містах Сімферополь та Київ. Похибка становить 2,3%. Комментариев: 0  ::  Дата: 22 января 2010   ::  Посмотрели: 1097  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют