Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Арсеній Яценюк будуватиме державницьку партію
Кандидат на пост Президента України, лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк заявив, що головним своїм завданням вважає формування в країні нової політичної еліти.

У понеділок в ефірі телеканалу ICTV Арсеній Яценюк розповів про короткотермінові та стратегічні завдання, які він ставить перед собою. «Я почав цей шлях - він неймовірно складний. Я зараз опираюсь тільки на одне - на ті 8% людей, які зрозуміли, що так далі жити не можна. Але я переконаний, що цих людей набагато більше. Я доведу до них цю позицію», - підкреслив політик.

«Так сталося, що сьогодні я не став президентом. Але це означає, що я тільки почав цю дистанцію, став на цей шлях. Я вам гарантую: я цей шлях пройду, я його виграю – не для себе, для людей», - наголосив Арсеній Яценюк.
Лідер «Фронту Змін» заявив, що боротиметься за те, щоб політики Тимошенко і Янукович залишилися в минулому.

Одним з головних завдань Арсеній Яценюк вважає розбудову партії «Фронт Змін». «Без політичної партії нічого не буде. Може бути хороший Яценюк, він може мати десятки різного роду декларацій, бачень і гасел. Але найважливіше для мене завдання – нові люди, нова якість політичної еліти, яка здатна змінити країну».

Політик розповів, що 10 місяців триває процес створення партії нового типу. «Її основна ідеологія – створення української держави. Адже сьогодні Україна поки що – це країна, яка має територію, гімн, герб, прапор, населення, президента, прем’єра. Але ми так і не відбулися як держава. Тому моя ідеологія – державницька».

Потенційні члени партії «Фронт Змін» мають довести, що здатні взяти на себе відповідальність і можуть змінити країну, проходячи «Школу влади». В рамках цього проекту кандидати у члени партії «Фронт Змін» розробляють проекти змін у своїх територіальних громадах.

Арсеній Яценюк підкреслив, що в його партії немає старих облич, відомих за участю в інших політичних проектах (таких осіб Арсеній Яценюк називає «політичними колобками»).

Лідер «Фронту Змін» впевнений, що нову політичну еліту не можна сформувати «за гроші». «Я не продав жодного місця у списку. Як тільки ти це зробиш, ти тоді нічим не відрізняєшся від Тимошенко, Януковича, всіх інших. Для мене політика – це не бізнес-проект, це - ціль мого життя.

Для мене політика – це спосіб, щоб Україна відбулася як держава, щоб через сотні років писали, що ця держава є, розвивається, рухається вперед завдяки тому, що з'явилися нові люди, з новим мисленням, баченням, ідеологією і, найважливіше, з відповідальністю», - заявив Арсеній Яценюк.
 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 января 2010   ::  Посмотрели: 1405  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют