Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гриценко: если б я был Президентом, "Стельмах еще в октябре 2008-го сел бы в следственный изолятор"…
Даже сейчас у Президента достаточно полномочий, уверяет кандидат в президенты Анатолий Гриценко…

«Даже сейчас у Президента достаточно полномочий для того, чтобы с первого дня люди почувствовали, что страна может жить по-другому. Парламент трижды голосовал за то, чтобы Ющенко внес представление на увольнение главы НБУ Стельмаха.
Он этого не делает. Если бы Президентом был Гриценко, Стельмах еще в октябре 2008-го сел бы в следственный изолятор и ждал суда за махинации, которые начались на валютном рынке.

Я уже не говорю о тех грязных и закрытых схемах рефинансирования банков, где разворовали десятки миллиардов гривень, – заявил в интервью «ЛІГАБізнесІнформ» Анатолий Гриценко.

Поэтому первое: если на момент вступления в должность Стельмах еще будет в своем кресле, немедленно будет подано представление на его увольнение. Это станет позитивным сигналом парламенту, что Президент готов с ним работать конструктивно». Комментариев: 0  ::  Дата: 4 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1272  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама