Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ющенко дякує всім учасникам обговорення проекту Конституції
Шановні співвітчизники!

Висловлюю щиру вдячність всім, хто взяв участь в обговоренні запропонованого мною проекту Конституції України. У відповідальний час українська громада виявила рішучість активно впливати на державні справи. Свідчення тому – величезна кількість пропозицій, зауважень, експертних оцінок до законопроекту.

Всенародна дискусія продемонструвала, що конституційні ініціативи сприйняті суспільством, відповідають інтересам та цінностям громадян. Це переконує мене у правильності моїх дій щодо вдосконалення конституційних основ України, утвердження її як незалежної правової демократичної держави.

Більшість з вас, виступаючи за оновлення Основного закону, висловлювали головну думку: подальші перетворення в Україні та європейський вибір потребують ефективної системи державного управління. Я цілком поділяю і підтримую Ваші переконання.

Мною дані доручення щодо фахового опрацювання результатів всенародного обговорення проекту Конституції. З урахуванням висловлених пропозицій та зауважень законопроект буде доповнено та внесено на розгляд Верховної Ради. Я твердий у своєму намірі поставити перед парламентом питання про невідкладне затвердження нашого спільного проекту Конституції.

Український народ за два місяці зробив роботу, яку депутати не спромоглися виконати за п’ять років. Разом ми створили народний проект Конституції. Разом маємо довести справу до кінця. Якщо протягом 100 днів Верховна Рада не дасть Україні нової Конституції, її повноваження будуть достроково припинені. Позачергові вибори відбудуться з одночасним референдумом щодо ухвалення Основного Закону держави.

З повагою

Віктор Ющенко
 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 декабря 2009   ::  Посмотрели: 903  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама