Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Городская власть отредактировала обращение губернатора
Сегодня во время пленарного заседания присутствующим были розданы отредактированные городским руководством обращения нового губернатора Херсонщины Н.Костяка. Как оказалось, из обращения таинственно исчез целый абзац.

Мы публикуем как полный, так и и укороченный вариант обращения.

Херсонському міському голові Сальдо В.В.

Депутатам Херсонської міської ради
Звернення

Шановні добродії!Не маючи правових засад і не бажаючи втручатись безпосередньо в повноваження міської влади, змушений звернутись до Вас і просити звернути увагу на необхідність чіткого додержання вимог чинного законодавства при прийнятті управлінських рішень, які зачіпають інтереси громади та порушують їх певні конституційні права.

На жаль, останнім часом ми стали свідками зростання соціальної напруги, і підтвердженням тому є численні звернення громадян до Херсонської обласної державної адміністрації, з приводу прийняття Вами незаконних рішень щодо «відчуження» певних природоохоронних та рекреаційних територій загально-громадського користування в оренду або приватну власність.

Про незаконнiсть цих рiшень свiдчять вiдповiдi певних правоохоронних та природоохоронних установ, протести прокуратур, судовi позови тощо. Дивує не сприйняття цих фактiв депутатських корпусом мiста, оскiльки це дискредитує владу, дає громадi можливiсть небезпiдставно трактувати такi дiї як корупцiю.

Враховуючи зазначене, а також необхідність приймати рішення в першу чергу на користь громади, шо є запорукою довіри людей до влади, вважаю за можливе і необхідне запропонувати Вам розглянути можливість прийняття рішень щодо:

1. Проведення термінової територіальної інвентаризації зелених насаджень, парків та скверів м. Херсона, визначення засад розбудови площ зелених насаджень до належних нормативів, розробки конкретної програми збереження та примноження зелених насаджень на найближчі 2-3 роки, і в подальшому - оприлюднення цієї програми у картографічному вигляді з конкретизацією відповідних меж та статусів всіх без винятку «зелених» територій в межах міста.

2. Тимчасового, на певний період до часу розробки, погодження та затвердження чіткої програми збереження та примноження площ зелених насаджень в місті, мораторію на рішення про оренду тих чи і природоохоронних та рекреаційних територій.

3. Проведення на належному фаховому, науковому та громадському рівнях обговорення принципових засад розбудови міста з огляду на необхідність врахування того, що Херсон розташований на р. Дніпро, який в своїй нижній течії неодноразово «захищений» ЗАКОНОМ - це і Рамсарські території водно-болотних угідь, і території Національного природного парку «Нижньодніпровський», і берегові водозахисні смуги тощо.

Лише за таких умов ми зможемо у чіткому правовому полі знайти толерантні рішення та зробити місто привабливим та життєдайним.

Сподіваюсь на розуміння законних вимог громади нашого міста, Вашу свідомість та відповідальність за його подальшу долю та забезпечення належних, на рівні європейських стандартів, умов життя майбутніх поколінь херсонців.

З повагою,

Голова
М.Костяк
Копия оригинала обращения

Городская власть отредактировала обращение губернатора
Городская власть отредактировала обращение губернатора
Городская власть отредактировала обращение губернатора
Копия "отредактированного" обращения:

Городская власть отредактировала обращение губернатора
Городская власть отредактировала обращение губернатора
Городская власть отредактировала обращение губернатора Комментариев: 7  ::  Дата: 25 июня 2010   ::  Посмотрели: 1772  
Комментарий написал(a) Аленка. Опубликованно: 25 июня 2010 19:45 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Вот это номер!!!!Вовочка совсем с ума сошел!!Губернатора боиться меньше чем Амстор!!!

Комментарий написал(a) Greeners. Опубликованно: 25 июня 2010 20:44 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Огромное спасибо губернатору за его твердую жизненную зеленую позицию.

Комментарий написал(a) Ask. Опубликованно: 25 июня 2010 22:06 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Дорогие местные региналы,
неужели Вы до сих пор верите в свою "лапшу" про конкуренцию оскару? та оскар никому не нужен, людям нужен порядок - а не беспредел правящей партии, за которую голосов все меньше и меньше...

Комментарий написал(a) Серега. Опубликованно: 25 июня 2010 22:58 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Наивные!!!!Конечно Воьдемар(Сальдо)--боиться Амстор,они парни-реальные,фуфел Вовочке уже чистили,в посадку вывозили и строго поговорили feel Бабки-то заплатии реальные

Комментарий написал(a) Гражданка. Опубликованно: 26 июня 2010 17:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Господа правящие,у гроба карманов нет. На тот свет с наворованным не уйдешь. А то,что оставляете своим детям - так это только на погибель им. Ведь украденное у голодных,инвалидов, сирот,бездомных.,пенсионеров на пользу не пойдет.Сколько можна воровать то,что принадлежит громаде? Я уж не говорю о душе. Христопродавцы!

Комментарий написал(a) Лиля. Опубликованно: 26 июня 2010 18:31 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
а кого за руку поймали на редактировании???? губернатор лично никогда бумажки не сочиняет! он мог посмотреть предложенный вариант и вычеркнуть что угодно.
хотя, депутаты у нас действительно продажные шкуры.

Комментарий написал(a) Dok. Опубликованно: 29 июня 2010 08:47 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 22
ICQ: --
Да-Да! Це були ті самі депутати про яких там написано, що їх поведінка підриває авторитет влади і на наступних виборах воне не попадуть до першої 5-ки списків. А слова гарні не про мера та його команду а про фальшивих всезнаючих і везде биваючих депутатів "Дивує не сприйняття цих фактiв депутатським корпусом мiста, оскiльки це дискредитує владу, дає громадi можливiсть небезпiдставно трактувати такi дiї як корупцiю.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)