Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Висновки та рекомендації депутатських комісій щодо бюджету міста на 2010 рік
Висновки та рекомендації
постійних комісій міської ради стосовно проектів рішень з питань,
що запропоновані на розгляд позачергової сесії міської ради V скликання
(пленарне засідання 20.05.2010)


1. Про міський бюджет на 2010 рік (суб’єкт подання міський голова)

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін рекомендує: погодитися із плановими показниками дохідної та видаткової частини проекту міського бюджету на 2010 рік в запропонованій редакції та передбачити у проекті міського бюджету наступні зміни та доповнення:

- переглянути залишки коштів цільових фондів міського бюджету на початок року, спрямувавши 4 млн. грн. на ремонт покрівель та 3 млн. грн. на ремонт доріг;

- передбачити 500 тис. грн. на виконання першочергових робіт з ремонту приміщень, покрівлі та заміни зношеного обладнання дитячої молочної кухні по вул. Покришева, 55;

- у текстовій частині проекту рішення «Про міський бюджет на 2010 рік» передбачити пункт щодо пропорційного розподілення коштів, які будуть виділені на капітальний ремонт житлового фонду між районами, ОСББ та організаціями, що обслуговують житловий фонд. Заступнику міського голови Пепелю В.П. підготувати та надати фінансовому управлінню редакцію даного пункту.

Підтримати пропозицію фінансового управління щодо зменшення фонду оплати заробітної плати органам місцевого самоврядування на 20%.
Міському голові Сальдо В.В. внести на розгляд ХХХVІІІ сесії міської ради проект структури виконавчих органів міської ради з урахуванням скорочення фонду їх заробітної плати на 20%.

Постійна комісія мандатна ... рекомендує внести до порядку денного пленарного засідання бюджетної сесії міської ради, погодившись із проектом рішення у запропонованій редакції. Рекомендувати фінансовому управлінню (Підперигора Р.С.) за підсумками виконання міського бюджету за 9 місяців 2010 року переглянути бюджет районних у місті рад у бік збільшення для виплати посадовим особам місцевого самоврядування допомоги при виході на пенсію, з урахуванням листів голів районних у місті рад.

Постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів рекомендує внести наступні зміни та доповнення , а саме: -
доповнити текстову частину проекту рішення «Про міський бюджет на 2010 рік» пунктом щодо перегляду КП «Сервіс - Центр» договорів з суб’єктами господарювання про спільну діяльність щодо користування паркувальними місцями, встановивши, що розмір плати за користування місцем паркування в день дорівнює розміру тарифу за годину паркування транспортного засобу, як це було прописано у п. 13 рішення міської ради «Про міський бюджет на 2009 рік»;

- виключити із текстової частини проекту рішення «Про міський бюджет на 2010 рік» пункти 20, 21;

- збільшити КП «Геополіс» показники надходжень частини прибутку, що вилучається до міського бюджету до 120 тис. грн., спрямувавши дані кошти на санітарну інспекцію дерев по пр. Ушакова;

- передбачити у проекті міського бюджету на 2010 рік кошти на придбання двох грейдерів та однієї машини для розкидування піску.

Постійна комісія з питань охорони здоровя, охорони материнства і дитинства рекомендує внсети до проекту міського бюджету доповнення, а саме: передбачити кошти у сумі 500 тис. грн. для єдиної у місті дитячої молочної кухні по вул. Покришева, 55 для виконання першочергових робіт з ремонту приміщень її, покрівлі та заміни зношеного технологічного обладнання, тим самим забезпечити її подальше стале функціонування.

Рекомендувати фінансовому управлінню (Підперигора Р.С.) за підсумками перевиконання дохідної частини міського бюджету за 9 місяців 2010 року передбачити додаткові кошти для фінансування таких основних проблемних питань галузі:

- забудова амбулаторії сімейного типу у сел. Текстильників;

- реконструкція входу до поліклініки по вул. Будівельників;

- будівництво окремого входу до амбулаторії сімейного типу по вул. Сенявіна;
- закупівля обладнання;

- виконання капітального ремонту об’єктів галузі охорони здоров’я.

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин рекомендує внести до порядку денного пленарного засідання бюджетної сесії міської ради проект міського бюджету з урахуванням пропозицій депутатів, а саме:

- встановити плановий показник КП «Сервіс-Центр» на рівні 600 тис. грн.;

- передбачити придбання 1 грейдера за рахунок капітального ремонту доріг;

- внести зміни до проекту рішення:

• п. 14 проекту рішення викласти в наступній редакції: «Управлінню комунальної власності протягом року скоротити заборгованість по платі за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності»;

• п. 22 проекту рішення замінити словосполучення «підвищення розмірів орендної плати» на «перегляду розмірів орендної плати»;

- надати розшифровку граф «Інші видатки» додатків 2, 3 до проекту рішення;

- внести зміни до пояснювальної записки до проекту рішення:

• внести зміни до абзацу 4 (стор. 5), записавши замість «передачі в оренду майданчика» - «передачі в оренду земельної ділянки»;

• надати розшифровку (стор. 12) «Капітальні видатки у сумі 3950,7 тис. грн….»;

• надати розшифровку (стор. 13), зазначивши окремо, скільки коштів буде витрачено на ремонт ліфтів, ремонт покрівель, інженерних мереж житлового фонду тощо.

Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді рекомендує погодитись із проектом міського бюджету на 2010 рік у запропонованій редакції.

2. Про виділення вільного залишку бюджетних коштів на початок 2010 року (суб’єкт подання міський голова)

Постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін, мандатна..., з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді, з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів, з питань охорони здоров’я ... рекомендують погодитися із даним проектом рішення в запропонованій редакції.

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин рекомендує внести дане питання до проекту порядку денного пленарного засідання. Фінансовому управлінню (Підперигора Р.С.) до засідання координаційної ради розглянути можливість направлення бюджетних коштів вільного залишку на забезпечення перевезень пільгових категорій громадян річковим транспортом та тролейбусами, про що інформувати на засіданні координаційної ради 19.05.2010.

3. Про Програму економічного і соціального розвитку міста Херсона на 2010 рік (суб’єкт подання міський голова)

Постійні комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін, мандатна ..., з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді, з питань охорони здоров’я ...рекомендують погодитися із даним проектом рішення в запропонованій редакції.

Постійна комісія з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів рекомендує в пункті 3 заходів основних завдань на 2010 рік підпункту 5.2 Програми (стор. 18) замість слова «забезпечення» записати «удосконалення».

Постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин рекомендує внести дане питання до проекту порядку денного пленарного засідання, зі зміною на стор. 82 Програми у розділі «Заходи по реалізації основних напрямів земельної реформи в м. Херсоні на 2010 рік» змінити відповідального за розробку графічної частини правил благоустрою міста, записавши замість «управління з питань регулювання земельних відносин» - «Головне управління з питань життєдіяльності міста».

4. Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» (суб’єкт подання міський голова)
Постійні комісії з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів, з питань містобудування та регулювання земельних відносин рекомендують погодитись із проектом рішення у запропонованій редакції.

5. Про затвердження середньої ставки земельного податку з фізичних осіб за користування присадибними ділянками у мікрорайоні «Янтарний» на 2010 рік(суб’єкт подання міський голова)

Постійні комісії з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів, з питань містобудування та регулювання земельних відносин рекомендують погодитись із проектом рішення у запропонованій редакції.

6. Про припинення строку дії договорів оренди земельних ділянок, визнання такими, що втратили чинність, підпунктів рішень міської ради, договорів оренди земельних ділянок, відмову у внесенні змін до пункту рішення міської ради (суб’єкт подання міський голова)

Постійні комісії з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів, з питань містобудування та регулювання земельних відносин рекомендують погодитись із проектом рішення у запропонованій редакції.

 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2010   ::  Посмотрели: 1242  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее