Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В.Демьохін про підтримку рішення Ради регіонів при Президентові України
Голова обласної ради Володимир Демьохін звернувся до представників органів місцевого самоврядування Херсонської області з проханням підтримати рішення Ради регіонів при Президентові України.

Він висловив переконання у тому, що зміни, які плануються у Законодавстві України найближчим часом, сприятимуть покращенню економічної ситуації в державі.

- Нещодавно відбулася Рада регіонів при Президентові України. Питання, які підіймалися на ній, важливі для держави та Херсонщини вчасності. Уже найближчим часом відбудуться зміни до Конституції, до яких маємо долучитися і ми.

У передвиборній програмі Президента України зазначалося окремим пунктом надання свобод та необхідних повноважень органам місцевого самоврядування. Вже восени прийматимуться зміни до Конституції. І нам, зокрема, треба готуватися до реформи місцевого самоврядування.

Рішення Ради регіонів вже підтримали Прем’єр-міністр України, голова Верховної Ради.

Сьогодні завдяки цьому рішенню ми маємо можливість втілити низку перспективних планів. Адже вирішувати питання громади будуть люди, які її представляють, які нею обираються. Крім того, передбачається відновлення виконкомів при місцевих радах, а це сприятиме підвищенню відповідальності керівників регіонів.

Ще один важливий момент – це повернення до мажоритарної системи виборів. Тільки ви можете дати чітку відповідь, яка мажоритарна система нам необхідна: повна чи часткова. Аргументуйте ваші побажання і вони будуть враховані.

Питання бюджету теж будуть вирішуватися з урахуванням думки представників органів місцевого самоврядування. В першу чергу, це стосуватиметься субвенцій. Буде забезпечено фінансову самостійність регіонів, бюджет формуватиметься на місцях.

Важливо, що найближчим часом ми отримаємо проект Стратегії розвитку держави до 2020 року. До цього часу місцеві керівники мають визначити пріоритетні напрямки розвитку районів. Ви повинні дати відповідь на запитання: Як покращити економічну ситуацію в районах?

Найближчим часом місцеві адміністрації отримають проект Стратегії і місцеві ради його розглядатимуть на сесіях.

Звертаюся до вас з проханням якнайактивніше долучитися до цього процесу. Реформа місцевого самоврядування сприятиме підвищенню добробуту краю, громади, яку ви представляєте, збалансує владу та сконсолідує зусилля керівників на вирішення актуальних питань кожного району. Комментариев: 0  ::  Дата: 15 мая 2010   ::  Посмотрели: 1569  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют