Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Звернення Арсенія Яценюка до українського народу!
Відозва
лідера політичної партії «Фронт Змін» Арсенія Яценюка
стосовно домовленостей, підписаних президентами України та Російської Федерації
в Харкові 21 квітня


Дорогі українці!


Вчорашні домовленості щодо продовження терміну перебування в Україні Чорноморського флоту Російської Федерації виходять за межі політики чи економіки. Перед українським народом постає питання: чи ми самі керуємо в своїй країні, чи перетворюємося на провінцію.

Стало очевидно: Віктор Янукович не скористався шансом стати президентом всієї України. Замість того, щоби відкласти питання, які розділяють Україну, об’єднати націю для подолання спільних викликів, Президент пішов найлегшим шляхом – здати в довготермінову оренду ділянку території України, а разом із нею – частину суверенітету.

Склалися обставини, за яких розкол суспільства буде поглиблюватися. До численних поділів додалася нова лінія – лінія боротьби за Україну. Сьогодні вирішується, буде Україна справді самостійною державою чи просто територією з гербом, прапором, кордоном, але без голосу в світовій спільноті.

Закликаю Віктора Януковича ще раз оцінити стратегічні наслідки підписаних домовленостей. Пане Президенте, не подавайте цю ганебну угоду на ратифікацію до парламенту!

Звертаюся до депутатів Верховної Ради. Перед спільною загрозою мусимо піднятися над партійними вподобаннями. Адже єдиний інтерес, який має значення, – це національний інтерес, і він не вимірюється орендною платою чи ціною на газ. Не торгуйте країною та совістю!

Звертаюся до всіх політичних партій, зокрема не представлених у парламенті. Скличте позачергові з’їзди, засудіть антидержавні кроки керівництва України!

Звертаюся до депутатів місцевих рад. Винесіть питання домовленостей щодо Чорноморського флоту на розгляд обласних та міських рад, висловіть позицію своїх громад.

Звертаюся до інтелігенції, совісті української нації. Не мовчіть! Кожне ваше слово сьогодні має історичну вагу.

Звертаюся до молодих українців. Те, що відбувається зараз, стосується кожного, адже це – наша країна. Не залишайтеся осторонь. Аби висловитися, використовуйте всі легальні засоби: робіть електронні розсилки, створюйте групи в соціальних мережах, організовуйте збори підписів. Не дозвольте владі, яка представляє минуле, вирішити за вас ваше майбутнє!

Своїм покликанням, своєю найвищою метою я бачу Україну, що має відбутися як держава. Першочергове завдання сьогодні – зупинити здачу національних інтересів. Переконаний – українська громада може це зробити, і ми це зробимо!

Лідер політичної партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк Комментариев: 0  ::  Дата: 22 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1931  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют