Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Громадськість Херсонщини вимагає від Гриценка поновити історичну справедливість у святкуванні Великої Перемоги
Громадські організації області звернулися до голови Херсонської обласної державної адміністрації Анатолія Гриценка з пропозицією відновити історичну справедливість та в день Перемоги віддати данину пам'яті всім переможцям над нацистським третім Рейхом й розмістити поруч з червоним прапором - прапори інших держав, учасниць антигітлерівської коаліції. Текст Звернення був підготовлений у вівторок, підписаний та направлений до канцелярії облдержадміністрації, повідомляє сайт Політична Херсонщина.

Далі - текст Звернення

Звернення громадських організацій Херсонщини до голови Херсонської облдержадміністрації

Наближається визначний ювілей в історії нашої країни – 65-річчя з Дня Перемоги над фашизмом. Цей День визначається усім світом як знаменна дата визволення від коричневої чуми. Дійсно, весь світ тоді, в середині двадцятого сторіччя, піднявся на боротьбу з кривавим злом, загрозою для людської цивілізації. Як відзначив днями міністр освіти та науки Дмитро Табачник на Міжнародній конференції "Перемога над фашизмом в 1945 році: її значення для народів СНД та світу": "Перемога наших народів є однією з найвеличніших подій в історії людства. Порівняти її можна хіба що з масштабністю великого переселення народів. Та якщо переселення тривало століттями, то війна змінила світ у короткі та жорстокі 5 років. Фашизм був похований, як в Європі, так і за її межами”.

Одну з найголовніших рис Перемоги над фашизмом – спільні зусилля світового співтовариства – ще раз підкреслив міністр освіти та науки України у ході нещодавнього відео-моста між Києвом, Кишиневом, Єреваном, Мінськом та Москвою: «Наша загальна перемога: Велика Вітчизняна війна – історична пам'ять та сучасне суспільство». Він відзначив, що під час Великої Вітчизняної війни третьому Рейху протистояла єдина Антигітлерівська коаліція.

Шановний Анатолію Павловичу, у цьому контексті розуміння Великої Перемоги як такої, що об’єднала весь світ проти вселенського зла, Розпорядження голови Херсонської облдержадміністрації № 329 від 01.04.2010 "Про додаткові заходи щодо відзначення в області 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" стало звучним та неприємним дисонансом.

Ті співробітники, що готували Вам пропозиції щодо додаткових заходів, в пункті 7 Розпорядження запропонували в День Перемоги вивісити перед адміністративним будинком разом із Державним Прапором України лише прапор однієї держави-переможця у Великій Вітчизняній війні – СРСР, чим, фактично, порушили головну концепцію святкування 65-річчя Великої Перемоги як спільної перемоги усього світу в боротьбі проти фашизму. Наголошуємо, що ця концепція була проголошена нашими політиками на чолі з Віктором Януковичем й відображена у виступах Дмитра Табачника на міжнародних заходах.
Цей дисонанс, на наш погляд, також ображає живих учасників бойових дій, бо однією з найважливіших складових тієї війни було військове братство представників різних країн, що воювали проти фашизму, а одним з найвеличніших символів Перемоги стала зустріч на Ельбі представників союзних військ, що перемогли коричневу чуму.

Ми, представники громадських організацій Херсонської області, кому небайдужа історія нашої країни, патріотичне виховання молоді та турбота про ветеранів війни, звертаємося до Вас з пропозицією уточнити пункт 7 Розпорядження № 329 від 01.04.2010 "Про додаткові заходи щодо відзначення в області 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" та надати вказівки вивісити поруч з прапором СРСР прапори й інших основних учасників Антигітлерівської коаліції – США та Великобританії, хоча ми добре пам’ятаємо, що до Антигітлерівської коаліції входило кілька десятків держав.
Рішення про вивішування прапорів країн, учасників Антигітлерівської коаліції повністю узгоджується із статтею 1 Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років», на яку Ви посилаєтеся у коментарях з цього приводу.

Розміщення в день святкування Великої Перемоги разом прапорів держав-переможниць над нацистських третім рейхом буде мати велике виховне значення для підростаючого покоління, віддасть данину пам’яті учасникам Великої Перемоги та продемонструє Ваші якості сучасного керівника, який мислить категоріями світової інтеграції та турбується про відновлення історичної пам’яті.

Текст Звернення підписали керівники Херсонської обласної організації КВУ, Херсонського обласного центру "Успішна жінка", Херсонської міської громадської організації "Нова генерація", Центру молодіжних ініціатив "Тотем", Херсонської міської громадської організації "Розвиток", Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, Молодіжного центру регіонального розвитку. Комментариев: 1  ::  Дата: 16 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1408  
Комментарий написал(a) олєнка. Опубликованно: 16 апреля 2010 15:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
І це-громадськість Херсонщини!? Вони запитали громаду, щоб від її імені звертатися до губернатора!?Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП