Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Сальдо не підписав рішення міської ради, щодо закритих засідань комісій
Така інформація з’явилася на офіційному сайті міської ради.

Нагадаємо відповідне рішення було прийняте на пленарному засіданні XXXVI сесії міської ради, щодо доповнення до статті 30 Регламенту Херсонської міської ради V скликання, згідно з яким «За рішенням постійних комісій можуть проводитися закриті засідання постійних комісій за участі в них лише депутатів міської ради, які є членами відповідної постійної комісії, та запрошених осіб, визначених рішенням постійної комісії».

Наводимо позицію міського голови з цього питання:

«Депутати – члени різних постійних комісій міської ради - неодноразово інформували мене про факти, коли деструктивна позиція окремих представників депутатського корпусу заважала виконанню комісіями своїх повноважень та висловленню їх членами власної точки зору з того чи іншого питання. Безумовно, це негативно впливало на ефективність роботи самих комісій та процес обговорення і прийняття рішень, що належать до компетенції міської ради. Саме цим пояснюється позиція більшості депутатів, що підтримали запропонований А.Задніпряним проект рішення.

Однак, вже після обговорення і прийняття на пленарному засіданні доповнень до Регламенту я зустрівся з депутатами, що представляють постійні комісії міської ради, та суб’єктом подання цього рішення. Ми обговорили можливі його наслідки. Адже нова норма Регламенту могла б викликати певні спекуляції, зокрема, - загрозу відкритості роботи міської ради та гласності в обговоренні і прийнятті життєвоважливих для громади рішень. Цього допустити неможна.

Важливо, що таку ж позицію підтримали представники громадськості. Саме тому в середу, 21 квітня, я зустрінуся з громадськими організаціями, які входять до Херсонської обласної мережі Громадянської Асамблеї України.

Вважаю, що логічним кроком в забезпеченні умов для конструктивної роботи постійних депутатських комісій буде затвердження ними власних регламентів роботи.

Це дисциплінує як членів комісій, так і запрошених на засідання. Адже в ефективній діяльності кожного з елементів системи місцевого самоврядування зацікавлені всі ми. І єдиною політикою в нашій роботі є користь для городян»-йдеться у повідомленні. Комментариев: 2  ::  Дата: 16 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1741  
Комментарий написал(a) Сепаныч. Опубликованно: 16 апреля 2010 08:58 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ага наложил Сальдо!!!В штаны наложил ,ведь с понедельника в области комиссия Азарова работает.Вот он и испужался.

Комментарий написал(a) Игорь П. Опубликованно: 16 апреля 2010 12:39 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Сальдо----подлый трус!!!!Уезжай !!Ваш дом Израиль!!Херсон без Салдо amДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода