Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Постраждав хостинг-провайдер Hosting.ua (оновлено +фото)
Один з найбільших хостинг-провайдерів України, hosting.ua, найімовірніше, постраждав від серйозної пожежі у головному датацентрі, що розташований в Одесі. В оффлайні опинилися десятки тисяч українських, а також певна кількість російських сайтів.

Кілька розрізнених джерел повідомляють, що причиною такої крупної поломки могла стати пожежа, яка виникла на другому поверсі бізнес-центру “Фабрика бізнесу” (Одеса, вул. Дальницька 46) близько 22:00 ввечері 27 березня. Інформацію про пожежу підтвердили користувачі хостингу, яким вдалося дозвонитися до служби підтримки. Ось що вони написали у темі форуму searchengines.ru:

«Только что дозвонился к ним.
Информацию о пожаре подтвердили. Сказали не волноваться, работы по восстановлению уже начаты.
Приблизительные сроки сказали 7 дней»

«Взяли трубку на номере 048 728 2111 Девочка расстроенным голосом подтвердила крупный пожар и серьезные повреждения. В ближайшую неделю помочь ничем не могут — будут оценивать ущерб. По поводу доступа к уцелевшим серверам клиентов — девочка не уверена что возможность будет. Вообщем неделю ждать ни один бизнес не будет — пошел восстанавливаться с последнего бекапа на другой хостинг.»

Аналогічна інформація про пожежу в бізнес-центрі, де знаходились сервери hosting.ua, з”явилася і на міському форумі Одеси.

Постраждав хостинг-провайдер Hosting.ua (оновлено +фото)

Постраждав хостинг-провайдер Hosting.ua (оновлено +фото)

Постраждав хостинг-провайдер Hosting.ua (оновлено +фото)

Не зважаючи на це, жодної офіційної інформації з приводу аварії та її причин не поступало ні від самого хостера, ні з будь-яких інших достовірних джерел. Також поки що немає фотодоказів можливої пожежі.

В датацентрі hosting.ua орендували сервери кілька інших хостинг-провайдерів, відповідно, сайти їхніх клієнтів також недоступні.Інформація від очевидця на Хабрахабрі:

Только что оттуда еще раз… Говорили с человеком оттуда… К сожалению, ничего утешительного, да и фотки Вы сами видели… Итак… в течении 2-3 дней попробуют восстановить базу клиентов, чтобы можно было восстановить данные у кого где и какой сервер вообще был… В течении недели, максимум двух обещают дать информацию о том какие сервера живые, какие нет… Те сервера которые находились в блоке «А» говорят что почти не затронуло… все остальное… даже говорить не хотят, но о чем можно сказать, выше сами видите фотографии… Сначала загорелось, потом приехали пожарники и дозалили… Девочку с бухгалтерии не задалбывайте только… им и так хреново… Хабранаселение, отнеситесь по-человечески… У нас там сгорело достаточно также своего оборудования, но это не повод…
http://watcher.com.ua Комментариев: 0  ::  Дата: 28 марта 2010   ::  Посмотрели: 1244  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода