Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Местный «моральный некрофил» о «дубках» и Амсторе
И такое есть мнение:



Моё и настоящее




Мені навіть не соромно за те, що мене не хвилює доля "дубків"... Ну якось по барабану мені той факт, що нарешті в цьому смітнику хтось порозганяє бомжів і онаністів. І мене дратує лоббі мережі супермаркетів ОСКАР, яке втюхує нєшарящім гражданам про те, що всі-всі дуби повирубують данєцкіє.

Хоч моє пофігістичне ставлення до помийки, в якій тусуються автовокзальні бродячі пси вирубки "дубків" не скасовує підарастію гарадской галави у частині продажу за безцінь міської землі!!! Невже не можна продати за нормальні гроші якомусь нормальному супермаркету? Амстор відомий своїм рєшатєльним підходом до ведення бізнесу. Продали б з обов"язковою умовою збереження "цільового призначення". Однаково проекти супермаркету треба буде ще не в одній інстанції затверджувать. Поставили б умову - облаштування зони відпочинку. Впевнена, що на хабарі депутатам пішло більше, ніж на облаштування такого місця. І громадяни б тоді самі мітингували за те, щоб той супермаркет в дубках побудувати. Але в нас якось все "нє как у людей"

За своїми політичними переконаннями я ліберал. Особливо в частині управління власністю. Я вважаю, що приватизовувати треба все!!! Абсолютно все. Навіть будівлю самої міськради. Але про це якось окремим постом.

http://we-have-no-fate.livejournal.com



 Комментариев: 9  ::  Дата: 27 мая 2010   ::  Посмотрели: 2568  




Комментарий написал(a) oskar. Опубликованно: 27 мая 2010 17:45 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Читаю комментарии и просто в шоке, вы в Херсоне живете???? Амстор дал взятку нашим депутатам (индейцам) 1,2 млн. и булочки, а городу 500тыс. грн. за этот участок. Оскар предлагал 18 млн. грн. в бюджет, а Сальдо шиш !!!! Вот и все… так кто теперь дурак?????:)))

Комментарий написал(a) Александр. Опубликованно: 28 мая 2010 16:49 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Вот и ответ на вопрос почему город в таком состоянии. Ведь мерия и её карманные депутаты вместо того, чтоб извлечь из ситуации максимум для города думает только о том, сколько б лавандоса себе срубить на очередном инвесторе. Ведь можно было б даже отдать часть парка, но с сохранением основной части Дубков, чтоб инвестор благоустроил территорию, создал рабочие места и т.д. А вместо этого по карманам рассовали 1 млн 200 тыс и творите шо хотите!

Комментарий написал(a) Катерина. Опубликованно: 31 мая 2010 09:41 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А ні до кого не приходила думка, що на конкурсі порівнювали не лише хто скільки грошей пропонував, але й рівень самих супермаркетів? А тут Оскар, навіть поряд з Амстором не стояв. До речі, Александр, основну частину Дубків ніхто і не чіпав, і нікому її не віддавали. Здається, громадскість взагалі не знає, де знаходиться ділянка Амстора."

Комментарий написал(a) дмб. Опубликованно: 31 мая 2010 19:04 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
До речі, Александр, основну частину Дубків ніхто і не чіпав, і нікому її не віддавали. Здається, громадскість взагалі не знає, де знаходиться ділянка Амстора."
----------------------------------
Розкажі це краще в Кременчузі, де "Амстор" взяв також парк біля вокзалу для благоустрою за безцінь й не залишив жодного дерева.
А ще запитай себе: чому це ніхто навіть депутати не знають де той Амстор буде будуватися. Й ще запитай - чомуж порушують закон та не проводили громадські слухання, щоб всі знали та були спокійнми?
А ще: чому Сальдо-Шмальдо переконував всіх, що будки пересадять в інше місце, а у нього на столі лежало заключення, що дуби будуть знищенні.
Відповідь єдина: Амстор бере дубки, робить там свою чорну справу, а всі мешканці Таврійського будуть вмирати від пилюкі, давлячись дешевими салатиками

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 1 июня 2010 18:14 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Так протестуйте проти Сальдо-Шмальдо і його доменного шлаку на дорогах міста, а не ведіться на те, що вам говорять всякі тіпа знаючі чуваки)

Комментарий написал(a) дмб. Опубликованно: 1 июня 2010 20:39 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Так протестуйте проти Сальдо-Шмальдо і його доменного шлаку на дорогах міста
---------------------------------------
Вы, барышня, указывайте ка своим мальчикам, что им делать. Ходют тут така вся умненькая... Что-то не видел я никакой биаты на дорогах с плакатами. Умничать все могут.

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 2 июня 2010 15:07 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Я собственно, автор обсуждаемого опуса. Позиция про стояние с плакатами ясна?

Комментарий написал(a) Димон. Опубликованно: 3 июня 2010 17:50 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А если бы этот участок отдали "Оскару", тогда бы можно было дубы валить?

Комментарий написал(a) Dok. Опубликованно: 3 июня 2010 18:23 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0