Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Повна стабілізація
Подивіться новини на різних телевізорах – усе ж добре. Просто жити хочеться у цій країні, в якій такі позитивні новини про зміни на краще. А то збіговисько помаранчевих журналістів навіть Піховшик розкритикував.

Першим цього тижня стабілізувався Крим під керівництвом мудрого Джарти та його єнакіївської команди стабілізаторів: Верховна рада автономії перейменувалася на Совєт і життя покращилося вже сьогодні.

Оскільки бандерівці за останні п'ять років так насильно українізували півострів, що там і слова російського не було чути, то депутати відновили справедливість - проголосили російську регіональною мовою і тепер будуть міняти навіть дорожні знаки. Стирчав собі дороговказ "Совєтський", і ніхто не знав куди ж їхати. А буде тепер знак "Советский" - і вже водій не помилить дорогу до селища...ой, перепрошую – посьолка. Ну це так – гуманітарка. А реальні кроки економічного розвитку обговорили на засіданні Ради міністрів Криму, на якій міністр освіти та науки півострова Валерій Лавров запропонував рішучу і радикальну ініціативу: "1 сентября мы рекомендуем в Крыму провести единый урок по изучению программы Президента Украина для людей».

Тим часом сам президент із третьої, нарешті вдалої, спроби поїхав стабілізувати Бандерштат і зібрав курултай регіонів у Львові за підтримки трьох віце-прем'єрів, однієї голови Верховної ради, майже всього керівництва адміністрації президента, шефа СБУ в кількості одна штука, оберемка губернаторів від ПР і на десерт - Добкіна з Черновецьким. Стабілізували порядок на всіх прилеглих вулицях така кількість спецпідрозділів міліції та дядьків у цивільному, якої львів'яни не бачили з часів пакту Рібентропа-Молотова.

Новостворена Рада регіонів засідала, як і годиться, на вулиці Степана Бандери в Політехніці. Навіть тут западенці підсунули Лідеру свиню, а самі поховалися. Усі опозиційні партії, а їх у нас понад сто п'ятдесят, на пікет не ризикнули вийти - певно у схронах відсиджувалися. Рішучу незгоду з політикою нової влади на безпечній відстані висловили лише студенти, група від ВО "Свобода" та кириленківська "За Україну". І все.

Більше невдоволених не було. Міліція потовкла протестуючих "бандерлогів", а перед очі Гаранта проштовхнула групу підтримки, яка на телекамери верещала "Ето наш Прєзідєнт!" Львів'яни ж різні бувають. І "в цілому Львівщина позитивно сприймає нашу роботу", - підсумував Янукович свій візит,- а ті, хто щось собі верещать, то є "замовна купка людей". І гарант тут майже правий: як тільки Януковича немає у місті, то до клумби на всенародне віче проти політики президента виходять десятки тисяч львів'ян, а як тільки Татко вдома, то всі "хруні" настільки "проти", що аж "за".

Напередодні приїзду президента до столиці Галичини скромний боєць СБУ запропонував ректору Католицького університету отцю Гудзяку підписати "маляву" з його конторою, що його студенти не будуть ходити на мітинги та інші протиправні зборища. Заступник глави адміністрації президента галичанка Ганна Герман, яка знає як діяло НКВД-КГБ на її маленькій Батьківщині, назвала дії СБУ "дикістю", а саме СБУ визнало свої дії... "законними". Ситуація стабілізувалася – наявний плюралізм думок і баланс позицій. Демократично.

А з тою надуманою цензурою непрофесійні "пси демократії", чи як то ще кажуть - журналісти, явно перегнули палку. Комітети, підписи. Та подивіться новини на різних телевізорах – усе ж добре. Просто жити хочеться у цій країні, в якій такі позитивні новини про зміни на краще. А то збіговисько помаранчевих журналістів навіть Піховшик розкритикував. А як пояснила заступниця самого Льовочкіна, пані Герман, після зустрічі з журналістами газети "Експрес", яку то обшукують, то обстрілюють, то допитують – усе це не цензура. І причина банальна: "чиновники, які здійснюють тиск на газету, діють так лише тому, що хочуть сподобатися новій владі". Усе логічно: місцеві чиновники знають, що затиснена і задовбана газета – це саме те, що новій владі "сподобається".

Влада, яка ще нещодавно експромт Путіна про об'єднання "Газпрому" з "Нафтогазом" в якесь СП називала провокаційною та невивченою пропозицією, вирішила виправити ситуацією. Під традиційною завісою таємничості пройшла чергова зустріч їх Міллера з нашим паливним Бойком. Вони працюють. І ось результат - в підсумку серйозного обговорення несерйозної пропозиції маємо: "Першим кроком може стати створення спільного підприємства двох компаній на паритетних засадах - 50 на 50. Зараз необхідно визначитися з переліком активів, які б могли бути внесені в спільне підприємство кожною зі сторін", - сказав за підсумками зустрічі Міллер. Лишається дрібничка – скасувати закон, що забороняє продаж і відчуження української газотранспортної системи. Але це для нашого парламенту - хвилинна справа.

Не тільки Путін вміє експромти відмочувати. Наш президент також несподівано заявив, що час подати заявку на проведення зимової Олімпіади 2022 року на Буковині. Потім тугодумам пояснили, що малось на увазі. Усім злорадним пересмішникам Ганна Герман розтлумачила: "Йшлося про Буковель у Карпатах. Зрештою, на Буковині також є пагорбки і це ще теж Карпати". Легко підсміюватися і нічого не робити. А от усі чиновники наввипередки і з серйозними мінами кинулися проголошувати "одобрямс" президенту і його Олімпіаді. Дуже хочеться, щоб цю ідею гаранта таки підтримав світовий олімпійський комітет. А тоді хоча б краєчком ока поглянути, як ті всі чиновники-одомрямси будуть перетворювати ці "пагорбки Буковини" в зимові Калгарі чи Солт-Лейк-Сіті.

Крім таких спортивних несподіванок – усе решта й надалі стабілізується.

Стабільно збільшується колекція нагород і в житті Першої леді країни. Минулого тижня диплом справжнього інтелігента наздогнав пані Людмилу Янукович, а цього - новий орден від УПЦ МП "Великомучениці Єкатерини". Бути на такій відповідальній посаді Першої леді – у цьому є щось справді мученицьке.

Стабільно, не покладаючи рук, бореться з історією міністр Табачник. Обіцяє викинути зі шкільних книжок усю "брєдятіну" про Голодомор. Це він так закон про заперечення Голодомору виконує. З такими темпами і до заперечення Голокосту недалеко.

Стабілізувалася навіть погода - льє. Дощі і зливи стабільно підтоплюють Закарпаття і Прикарпаття, і там стабільно нишпорить міністр Шуфрич. Рятує сам, а своїх бійців відсилає у підтоплену Польщу. Допомога і солідарність – то добра справа, але для початку можна було б тисячі сімей врятувати на Батьківщині, а тоді вже їхати помагати бідному Євросоюзу.

Міліція стабільно правоохоронить і затримує студентів – "правопорушників", як то було з загадковим безіменним дільничим міліціонером Шевченківського району столиці. Забрав студента у відділок, а той усе дебоширив, обзивався, падав і падав, поки не вчинив собі черепно-мозкову травму і загинув. Так розповідають у Центрі зв'язків орлів демократа Могильова з громадськістю. Як тут не повіриш на слово.

Але що очікувати від країни, де цілу добу в усіх телевізорах розповідали про загибель верблюда у київському зоопарку, і лише скупим рядком згадали про смерть Леся Сердюка – легендарного актора, який півстоліття був зіркою кіно й театру. Чого вартує лишень вічний хіт "Вавілон ХХ" з Іваном Миколайчиком та Лесем Сердюком! Невже й людську пам'ять також стабілізувало остаточно?!

ТСН Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2010   ::  Посмотрели: 1228  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина