Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ХЕРСОНЩИНА: стан та перспективи шляхів виходу з економічної кризи за допомогою розвитку малого підприємництва
Ми прагнемо до європейського стилю життя, і це правильний вибір. Але нам потрібно швидше позбавлятися старих кліше, коли державний чиновник розглядає підприємця і підприємництво тільки як джерело для поповнення бюджету.

Борис СІЛЕНКОВНаші підприємці — земляки, мої колеги, доклали зусиль і своєю працею та терпінням виготовляють якісну і корисну продукцію для того, щоб принести задоволення усім жителям області.

Адже вони цінують Ваш смак, Ваші бажання і роблять все можливе, щоб задовольнити потреби українців. Підприємці Херсонщини працюють не тільки задля власного збагачення, вони розвивають вітчизняну економіку, вони підвищують рівень добробуту населення області, вони забезпечують новими робочими місцями мешканців Таврійського краю і поповнюють місцеві бюджети всіх рівнів — одним словом працюють задля потреб нашої області, наших дітей і онуків, задля нашого майбутнього.

За оперативними даними з ра¬йо¬нів та міст області, кількість фізичних осіб-суб’єктів підпри¬єм¬ницької діяльності, що обліко¬вуються в ДПА та сплачують податки, за 2009 рік складає 65896 осіб, що на 1,5% більше ніж за 2008 рік.

Середньорічна чисельність працівників, зайнятих на малих підприємствах, у 2008 році залишилась на рівні 2007 року та склала 41 тис. осіб, з них найманих осіб — 39,5 тис.

У 2008 році обсяг реалізованої продукції (робіт, послуг) на підприємствах малого бізнесу (у фактично діючих цінах) становив 8031,3 млн грн, або 35,3% від загального обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) в цілому по області. За даним показником область зайняла у 2008 році І місце серед регіонів України та значно випередила регіони півдня (Одеська область — 25,2%, Миколаївська — 25,8%, Автономна Республіка Крим — 25,4%, м. Севастополь — 29,3%).

Протягом трьох років динамічно збільшувалися надходження по¬датків до бюджетів усіх рівнів від діяль¬ності суб’єктів малого бізнесу: в 2007 році — 145,6 млн грн, у 2008 році — 195,8 млн грн.

Фінансово-економічна криза відчутно позначилась на обсягах кредитування суб’єктів підпри¬ємництва. Так, 2009 року прокредитовано суб’єктів підприємницької діяльності на 117,9 млн грн, що в 5 разів менше відповідного періоду минулого року, в тому числі суб’єктів малого підприємництва — на 89,2 млн грн та фермерських господарств — на 28,7 млн грн.

Станом на 1 квітня 2010 року видано адміністраторами дозвільних центрів 3568 документів дозвільного характеру, що складає 68,0% від загальної кількості виданих дозволів, або в 2,7 раза більше ніж за аналогічний період минулого року (відповідно 1320 і 9,6 % від загальної кількості виданих дозволів).

В області створено та діє 21 дозвільний центр. Обладнання робочих місць адміністраторів ком¬п’ютерною технікою, що від¬повідає вимогам, встановленим Держ¬компідприємництвом та підключення до глобальної мережі Інтернет забезпечено в усіх райдержадміністраціях та виконавчих комітетах міських рад міст обласного значення.
Продовжується робота щодо створення необхідних для підпри¬ємців нових об’єктів інфраструктури підтримки малого підприємництва з орієнтацією на місцеві потреби суб’єктів малого підприємництва.

В реєстрі Херсонської області пе¬ре¬буває: 15 бізнес-центрів, 2 біз¬нес-інкубатори, 10 фондів під¬трим¬ки підприємництва, 62 небан¬ків¬ські фінансово-кредитні установи, 16 інвестиційних фондів, 19 ін¬формаційно-консультативних установ, 68 громадських об’єднань підприємців та консультаційних центрів при райдержадміністраціях.

Діяльність цих об’єктів спрямована на надання послуг щодо вдосконалення підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для малого підприємництва, консалтингового супроводження. Комментариев: 1  ::  Дата: 28 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1339  
Комментарий написал(a) Sailor. Опубликованно: 29 апреля 2010 22:49 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Малое предпринимательство это когда бабки на рынке торгуют тряпьем? Это они называют малым предпринимательством? Пиздeц оxуели вообще!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода