Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Україна втрачає друзів…
Якось ніяково після почутого та побаченого….

Трагічний символізм Катині вдруге настигає поляків і вдруге болюче до незмоги. Того і цього разу б’є по-підлому, зненацька і в найбільш незахищене місце.

З історії Польщі вирвана недочитана сторінка…. Не дочитати її вже ні в Варшаві, ні в Києві, ні деінде. Треба буде писати наново, але вже все буде по-іншому.

Тяжко нашим сусідам, але Україна також відчує цю втрату. Можливо не так гостро і не так водночас, але відчує. Лех Качиньский був одним із щирих адвокатів України. І не лише тому, що був правником за фахом. А тому, що на ціннісному рівні розумів необхідність підтримки молодої держави, яка лише спинається на ноги в демократичних процесах і шукає опору.

Він був стійким апологетом концепції Гедройца «УЛБ», яка вказувала, що без незалежної України, Литви та Білорусі не буде і незалежної Польщі. Пройшовши рух «Солідарності», йому і його братові Ярославу вдалося піднести національний дух поляків до нових висот, протягнути руку українцям. Йому вистачило сміливості ставити чоло численним «доброзичливцям». Його не розуміли на Заході, його не любили на Сході.

Не завжди його відчували і вдома. Згадуючи час свого навчання в Польщі, на думку приходять епізоди, коли в пресі обговорювались постійні непорозуміння між президентом Качинським та прем’єром Туском щодо зовнішньої політики. Принципово жорстка позиція голови держави стикалась з гнучкою позицією ліберального очільника уряду.

Але його поважали. Польща за часи президентства Леха Качинського стала дійсно одним із авторитетних центрів впливу в регіоні Центральної та Східної Європи. Польща офіційно стала себе називати адвокатом України в ЄС. І, мушу відзначити, зробила багато в цьому напрямку. Біда лише в тому, що Україна так і не змогла з цього скористатися…

Чи з’являться ще в України такі друзі? Час покаже, але сьогодні ми прощаємося з одним з найвідданіших. Сумуємо разом з польским народом.

Україна втрачає друзів…

http://val.ua Комментариев: 0  ::  Дата: 11 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1067  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют