Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+"Страшно далеки они от народа"...
На одному з тематичних херсонських блогів упорядники, перенабираючи вручну публікації з газети "Херсонський вісник", яка є друкованим органом міськради, задалися слушним питанням - чому досі газета, яка має гарантоване і чимале фінансування з міського бюджету, не спромоглася створити власний сайт із електронними версіями газетних матеріалів.

Натомість, переважна більшість місцевих газет, які, на відміну від "Херсонського вісника", не отримують жодної копійки з міського бюджету, давно вже мають власні сайти, на яких розміщуються всі газетні публікації відповідно до редакційної політики.

За іронією долі, до цитування "Херсонського вісника" довелося вдатися у зв"язку із повідомленням про небажання депутатів створювати тимчасову контрольну комісію з вивчення ефективності роботи управління громадських зв"язків міськвиконкому, яке й розпоряджається коштами на висвітлення діяльності міськради.

Поки Верховна Рада збирається нашвидкоруч реформувати та модернізувати місцеві ЗМІ, херсонцям залишаєься вимагати електронну версію газети через гостьову сайту міськради (принаймні, хоч цей інструмент наразі працює).

Майдан-Південь відслідковуватиме надалі розвиток подій та повідомлятиме про просування цього питання (рівно як і про його, просування, відсутність).

http://maidan.org.ua Комментариев: 0  ::  Дата: 6 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1006  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама