Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ще трохи про Табачника (два цікавих матеріала з блогів gazeta.ua )
Якби Гітлера призначили міністром освіти


Життя в Україні навчає не дивуватись нічому. От наприклад: чи могли б ми 5 років тому уявити щось подібне до нинішнього політичного моменту? Ну, напевне могли б. Якби мали добру фантазію.

Тому чому б не уявити на майбутнє ще жахливіші сценарії? От наприклад: божевільний вчений-комуніст клонує Гітлера. Чому Гітлера? Він же комуніст. Ще й божевільний. Треба ж з кимось пакти про поділ Європи укладати і все таке. Так от: якимось чином новий Президент призначає Гітлера міністром освіти. Ну то й що що він вважає українців недолюдьми? Зате фахівець.

Як гадаєте – можливе таке?

А можливо що ректори КНУ імені Шевченка, КПІ та інших видатних наших ВНЗ цілком схвалять це призначення і навіть звернення набабахають на підтримку Адольфа? А потім і гітлерюґенд… ні, перепрошую, студентські парламенти почнуть висловлювати палку підтримку новопризначеному фюрреру?..

Ні, стоп. Всьому ж має бути якась межа, правда? Навіть фантазії. Тому давайте вже зараз викинемо з голів дурні вигадки і впевнено скажемо: фашизму в нашій освіті – не бувати!

І докладемо всіх зусиль щоб це були не пусті слова.

http://gazeta.ua


«Блазень» на чолі освіти


«Что он вообще делать умеет, кроме того, как книжки и картины из и так небогатых украинских музеев тырить?» – так висловився про свого одно партійця Дмитра Табачника у вересні 2008 року Борис Колесников. А для певності охрестив ще й «дешевим блазнем».

Певно, Колесников мав на увазі скандальні крадіжки раритетних картин і документів з львівських і одеських музеїв і архівів, частина яких потім дивним чином виявилися у розпорядженні лідера Партії регіонів, а нині президента Віктора Януковича.

Дмитро Табачник зробив стрімку кар’єру після того, як став у 1992 році керівником прес-служби уряду Кучми.

Був членом політвиконкому партії «Трудова Україна», обирався народним депутатом від блоку «За ЄДУ» і Партії регіонів. Двічі працював в урядах Януковича.

В останні роки прославивися своїми антиукраїнськими та українофобськими переконаннями і висловлюваннями. На Надзвичайних зборах «Україна — зона культурного лиха» у листопаді 2007 року був проголошений Ворогом української культури як автор бюджету-2004, який ввів ПДВ на українські книжки; та бюджету-2007, 118-та стаття якого дала привід до масового виселення із займаних приміщень закладів культури і науки.

Однією з найбільш резонансних заяв Табачника у час, коли він займав посаду віце-прем’єра уряду Януковича, було публічне звинувачення на адресу Романа Шухевича, що той ніби отримав нагороду з рук Гітлера два Залізних хрести. Те саме потім повторив у парламенті Петро Симоненко. Тепер за рішенням суду лідер комуністів має вибачитися перед дітьми головнокомандувача УПА. Насправді Шухевич мав ордени самої УПА: «Золотий хрест Васкул» і «Золотий хрест бойової заслуги».

Найяскравіше його українофобство проявилося у ставленні до жителів Західної України: «…галичани практично не мають нічого спільного з народом Великої України ні в ментальному, ні в конфесійному, ні в лінгвістичному, ні в політичному плані. У нас разні вороги і разні союзники. Більше того, наші союзники і навіть брати – їхні вороги, а їхні «герої» (Бандера, Шухевич) для нас – вбивці, зрадники і поплічники гітлерівських катів»

Після його статті «Аннигиляция национальной идеи» в газеті «Киевский телеграф» на початку 2008-го велика група діячів культури вимагала від Вищої атестаційної комісії позбавити його титулу доктора історичних наук.

До речі, він значиться автором і співавтором понад 400 праць, але серйозними роботами на історичну тематику не прославився. А в наукових кругах Києва до цих пір ходять чутки про те, що його і «докторство» і «професорство» оформлялося за допомогою махінацій.

І це не єдиний випадок, коли Табачника звинувачували в непорядності. У грудні 2005 року прес-служба партії «Трудова Україна» повідомила, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом підробки документів партії і їх використання від імені партії. Серед фігурантів справі був і Дмитро Табачник.

Більш успішним Дмитро Володимирович виявився у бізнесі на пару зі своїм братом Михайлом, інтереси якого почав лобіювати ще з 1992 року, коли став наближеною і довіреною особою тодішнього прем’єра Леоніда Кучми.

За даними тижневика «Бізнес», інтереси поширюються на торгівлю бензином, будівництво, аквапарки, спорткомплекси, банківський, страховий бізнес, рекламний бізнес, аграрний бізнес та туризм. Скажем прямо: нехило!

Зокрема, за даними тижневика, Дмитро і Михайло Табачники мають відношення до створення наступних структур: ТОВ «АвтоТрейдікомпані»; ТОВ «Вілту»; ЗАТ «Стратегічна фінансова група ТІКО»; ТОВ «Тіко-сервіс»; ТОВ «Українські земельні ресурси»; ЗАТ «Будівельні технології»; ВАТ «Українська каменеобробна компанія»; ТОВ «Грааль»; ТОВ «Нова мова»; ТОВ «Інтерспорт»; Оздоровчий комплекс «Акваріум»; АКБ «Синтез»; ТОВ «Стіф»; ТОВ «Золоте століття-96»; ТОВ «Українська реклама»; ЗАТ «Украгропереработка»; ТОВ «Агрокомплект»; ТОВ «Тіко ЛТД»; ТОВ «Лін».

А от мережу заправок «Тіко» та супермаркети мережі «Сільпо» брати продали. Скільки виручили, тримають у секреті. Тільки за заправки могли отримати від «Лукойлу» біля $30 млн.

У 2008 році в телепроекті «Великі українці» на каналі «Інтер» Дмитро Володимирович представляв Ярослава Мудрого. Після підбиття підсумків шеф-редактор проекту Вахтанг Кіпіані звинуватив Табачника у підтасовці голосів телеглядачів.

Як бачимо, шлейф скандалів досить солідний. Що ж буде з українською освітою, коли нею керуватиме «блазень»?

http://gazeta.ua Комментариев: 0  ::  Дата: 22 марта 2010   ::  Посмотрели: 1300  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП