Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нелегальна еміграція: стоп чи ласкаво просимо
В 2008 році Україна ратифікувала угоду з Європейським Союзом про реадмісію незаконних мігрантів, в зв’язку з чим взяла на себе зобов’язання приймати депортованих з Європи осіб, які потрапили туди з території нашої держави.

Доставку їх на кордон, а також утримання до того моменту, як Україна надасть згоду на їх прийом, будуть фінансувати країни Євросоюзу.

В подальшому ж всі матеріальні витрати, в тому числі пов’язані з поверненням депортованих на батьківщину, повинна брати на себе Україна. 01.01.2010 вказана угода набрала чинності.

Відтак фахівці прогнозують, що початок реалізації програми реадмісії призведе до поступового накопичення в Україні іноземних громадян (як свідчить практичний досвід, переважно вихідців з Росії, Туреччини, Пакистану, Індії, Китаю, країн Африки, Кавказького регіону) які прострочили візи або нелегально перетнули кордон між Україною і державами ЄС.

Поруч із проблемою депортованих з країн ЄС іноземців, не втрачає актуальності проблема їх незаконної легалізації на території України. Не даремно щорічно все більше і більше іноземців намагаються потрапити в Україну, навіть не сподіваючись в подальшому опинитись на території заможної Європи, вони раді облаштуватися й тут.

В цьому контексті гостру проблему становить збільшення напливу біженців, особливо з Афганістану (в тому числі, які проходять військову службу під прапором США і Коаліційних сил НАТО), які осідають на території України (переважно на Півдні), формуючи численні громади.

Залишається гіпотетична ймовірність потрапляння в Україну осіб, причетних до терористичної, екстремістської або міжнародної злочинної діяльності.

Дедалі загрозливих масштабів набирає тенденція до масового напливу осіб, переважно афганців, які, використовуючи територію сусідньої держави у якості транзиту, безперешкодно потрапляють в Україну.
При цьому, Російська сторона в особі Прикордонної Служби ФСБ РФ, жодним чином не перешкоджає функціонуванню зазначеного каналу, оскільки не зацікавлена в осіданні у себе зазначеної категорії потенційно небезпечних осіб.

В свою чергу, їх чисельність поступово збільшується в Україні за рахунок прибуття нових мігрантів, які становлять гіпотетичну небезпеку.

Не в захваті від такого сусідства і самі українці, які відверто побоюються сплеску рівня криміногенної обстановки.

Таким чином, продовження невиваженої ліберальної політики в сфері регулювання міграційних процесів, невжиття відповідними державними органами належних заходів реагування може призвести до непередбачуваних наслідків.

Нажаль, Росія жодним чином не перешкоджає функціонуванню вказаного міграційного каналу внаслідок чого Україна вже встигла суттєво підірвати свій міжнародний імідж і стати своєрідним «притулком» для малоосвічених і некваліфікованих, схильних до кримінальних проявів вихідців із країн потенційно терористичної спрямованості.

Хайвей Комментариев: 0  ::  Дата: 11 марта 2010   ::  Посмотрели: 1551  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют