Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+80 років тому в Україні почалося масове розкуркулення селян
Чому уряду Ізраїлю доповіли про «загрозливий антисемітизм» в Україні саме 26 січня? Бо 23 січня ЦК КП(б) У прийняв постанову «Про заходи проти куркульства»... Жоден з політиків не захистив мого діда, не вступився за наш народ.

... "23 січня 1930 р. ЦК КП(б) У прийняв постанову «Про заходи проти куркульства»: вимагалося до 15 березня провести в Україні кампанію розкуркулення". Так починаєтсья стаття про польського жида Призанта Самуїла Лазаровича, що "дєлал революцію" та творив "нове життя" на Сіверщині (>>>). Така ж наволоч - "двадцятип'ятитисячник" вигнала з хати (хутір Хмелів Роменського району) у лютий мороз мою ще малолітню бабцю Анастасію Опанасівну Кас'ян з меншою сетрою Ганною.

Тепер зрозуміло, чому уряд Ізраїлю саме у ці дні вкотре заявив про "антисемітизм" в Україні (>>>) без видимих на те причин: причину треба шукати в минулому, а зараз вони приховують злочин сіонізму. Їхній "антисемітизм" - це їхній страх перед відповідальністю за злочин проти українського народу, проти мого роду, проти мене!

Цю статтю має дописати мій батько, який отримав доступ до двотомної справи на свого батька і мого діда Галенка Павла Авакумовича (убитий гггеволюціонеггами в 1939 р.) в архіві СБУ. Він уже один раз її перечитав. Перше його враження - сусіди! Тепер має ще раз уважно перечитати, щоб сказати, за що жидо-більшовицька влада убила мого діда, пограбувала мій рід, зробила мене "безквартирним офіцером запасу".

В кінці 20-х років радянський Каганат не мав сучасних озброєнь, а Сталін прагнув індустріалізації й мілітаризації для експорту революції. Американська фірма на чолі з Альбертом Каном (>>>) стала проектувальником сталінградського танкового заводу, а пізніше ще 500 військових підприємств на території СРСР. Грошей, виручених у американського жида Хаммера за діаманти російської царської корони та золоті обклади ікон явно не вистачало.

Сума оборудок, на думку Владислава Верстюка, професора Українського інституту національної пам'яті, складала 2 мільярди доларів по тих цінах, по сьогодні це 200 мільярдів доларів. Це фантастична сума навіть у масштабах радянського союзу. Де у СРСР на початку 30-х років взяти такі гроші? Джерело було одне, це пограбувати селянство.

У жорнова цього жидывського гешефту й потрапило дві родини: Галенків та Кас'янів, як ще майже мільон так званих "куркулів"...

Сьогодні повернути відібране, як це сталося в країнах Балтії, теоретично можливо на підставі закону про жертв політичних репресій. Але в садибі діда хуторі Галенків було правління колгоспу і МТС, тепер нові власники. І щоб отримати компенсацію, її треба закласти в бюджет країни.
Останнє, поки жиди-олігархи грабують країну, ще ні разу не робилося. Та, головне, В.А.Ющенко наче так повернув справу, що й за Голодомор компенсації не отримати ні моральної, ні фінансової. Усе зведено до купки бандюків - грабіжників банків, а ідеологічні фактори "нового життя" від жида Призанта Самуїла Лазаровича попри свідчення Ісаака Бабеля та Ілльї Еренбурга відкинуто, не взято до уваги.
Схоже на черговий кидок задля майбутнього блага олігархів-рабіновичів: "засудили? Так чого ж ви ще хочете, гої тупі? Ми не для цього революцію робили"...

80 років тому в Україні почалося масове розкуркулення селян

Хайвей Комментариев: 0  ::  Дата: 31 января 2010   ::  Посмотрели: 11449  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода